GNS Network

İlk Sayfa Garantili SEO Çalışması!


İlk sayfa garantili seo başlıklarını neredeyse seo ile ilgili her google aramanızda görürsünüz  değerli arkadaşlar. Bu koduda yeri geldikçe
diğer makalelerimde bahsetmiştim ancak ayrı bir başlık açarak bir değinmek istiyorum. Keza garanti çok kesin bir kelime ve bunun hakkını alabilir misiniz yoksa alamaz mısınız bir değerlendirmekte fayda var.

Garantili SEO Çalışması

Bu kez lafı fazla uzatmadan direkt olarak sonuçtan başlayacağım değerli arkadaşlar ki o da yok böyle bir çalışma. Google ceosu ile dahi çalışsanız bu garantiyi size vermek gibi bir gaflete asla düşmez. Google arama sonuçları haziran ayı açıklamasına göre bir google sorgu konumu için 250 nin üzerinde parametreye bağlıdır ki bunlar da google hizmetleri ve dış hizmetler gibi farklı sınıflardır. Başlıkta belirttiğim " garantili seo " söylemi ile büyük ihtimalle adwords reklamlarından ulaştığınız kurumlar ile çalıştığınızı var sayarsak ilk hafta içinde duyacağınız "yükselme garantisi veriyoruz" cümlesidir ki 500. sayfada sondan 1 tık yıkarı yükselmekte bir yükselmedin bunu da düşünmek gerek.

Fırsatçılara Yem Olmayın

"Bu sektörde para var!" diyen bir çok girişimci bir çok alanda kısa yoldan kar sağlamak için girişimlerde bulunurlar. Sonuç itibari ile SEO da bir sektördür ve kısa yoldan kar sağlamak isteyenler olacaktır. Bu noktada en basit eleme yöntemi marka değeri olmayan ve adwords reklamlarında size ucuk sonuçları vaadeden kişilerden uzak durmak olacaktır.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle