GNS Network

Sony'den Bluetooth hoparlörlü LED ampul [Video]


Japonyalı teknoloji devi Sony, yenilikçi son teknoloji ürün yelpazesine yeni bir daha katmaya hazırlanıyor. Şirket bu bağlamda akıllı cihazlarla kontrol edilebilen bluetooth hoparlörlü LED ampulü Bulb Speaker'ı satışa sunuyor.


Sony'nin içinde hoparlör ve Bluetooth çipini entegre ettiği yeni LED Ampulü evinizi aydınlatmanızı sağlarken sevdiğiniz müzikleri de dinlemenize imkan sunuyor. Cihaz,  Bluetooth ile donatılmış herhangi bir cihaz üzerinden kontrol edilebiliyor. Şirket, 360 lümen parlaklığa sahip ürünüyle ortam ışıklandırması yanında ses sistemi kurulumun zor olacağı mekanlarda bu çözümle ses sistemlerinin görüntü kirliliğinden de kurtulmayı planlıyor.


Akıllı telefonunuzdan birkaç dokunma ile kontrol edebildiğiniz cihazla sıcak ve romantik bir ortam oluşturarak, mum ışığında akşam yemeğinizi yerken pahalı stereo hoparlörlere fazla para vermek zorunda kalmadan bu ampülle sevdiğinize sürpriz yapabilir ve istediği müziği dinlemesini sağlayabilirsiniz.


Sony LED Ampullü bluetooth hoparlörünü 23.880 ¥, yaklaşık (180 euro) fiyatla 23 Mayısta Japonya'da satışa sunacak. Cihaz kesinlikle ilginç ama fiyatının biraz tuzlu olduğunu söyleyebiliriz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle