GNS Network

Instagramda sınırsız unfollow, unf unf programı


Instagramda takipçi kasma hilesi ya da takipe takip, geri takip gibi işlemlerle takipçilerini arttıranların en büyük sorunlarından birisi de artan takip edilenler listesi ve takibine karşılık geri takip etmeyenlerdir. Peki, takip etmeyenleri nasıl unfollow edeceğiz. Instagram uygulaması üzerinden bunu başarabilmeniz çok zor bir olay. Uygulama ya da siteler üzerinden yapılabilir. Bu uygulamaların ve sitelerin hangisine güvenilir, hangisi işe yarıyor, kısıtlamalar ve unfollow sınırı nelerdir. Bunlar üzerine araştırma yaptık. Öncelikle uyaralım bilinmeyen ve size çok büyük vaatlerde bulunan site ve uygulamalara güvenmeyin ve şifrenizi girmeyin.

unfollowgram.com

Yarım saatte 20 kişiyi unfollow etmenize olanak sağlayan bir web sitesi. İsterseniz geri kalan hesapları manuel olarak tek tek unfollow edebilirsiniz. Yalnız çok fazla takipçi bırakmak Instagram tarafından iyi olarak değerlendirilmiyor bilginiz olsun.  Bunun yanı sıra takibi bırakanlar, sizi takip eden ve sizin takip etmediğiniz kişileri görüntülemenizi sağlıyor.  Who unfollowed me takip ederken bırakanlar ya da hesabını kapatanlar, who doesn’t follow me back takibinize karşılık vermeyenler, who i dont follow back geri takip yapmadığınız kişiler.

Crowdfire for Instagram

Android telefondan takip etmeyenleri unfollow etmeye yarayan bir uygulama. Uygulamayı Google play’den yükleyin ve hesabınızla giriş yapın. Non followers sekmesine dokunduktan sonra takip etmeyenlere işaret koyarak unfollow edebilirsiniz. Uygulamanın en güzel özelliği whitelist yani sizi takip etmese de takip etmek istediğiniz kişileri bu listeye ekleyerek non followers kısmında çıkmamasını sağlıyor. Bu uygulama sayesinde toplu unfollow yapma imkânınız var. Aynı anda kullanacağınız bu uygulamalar ile unfollow sınırını aşmış olur ve kolayca unfollow yapma şansınız olur.

İnstafollow for Instagram

En çok kullanılan unfollow uygulamalarından birisidir. Non followers ile sizi takip etmeyenleri lost followers ile sizi takip ederken takipten çıkartanları, blockers ile sizi engelleyenleri görme şansı vermektedir.  Saatlik 10 kişi unfollow sınırı var.

Instagram ve Follower Insight

Kullanıcılar tarafından en beğenilen uygulamalardan birisi. Non followers bölümünden sizi takip etmeyenleri unfollow etme özelliği var. Instagram hesabınızla ilgili analiz bilgileri vermektedir. Diğer uygulamalara göre kullanıcı dostu olması ve beğenilmesi ile tavsiye ederim.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle