GNS Network

Instagramda takipçi sayısı site ve programsız nasıl arttırılır?


Instagram son zamanların en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması oldu. Bu yazımızda nasıl takipçi kazanılır, nasıl beğeni sayısı arttırılır. Takipçi hilesi değil takipçi kasma yolundan bahsedeceğim. Programsız ve sitelere üye olmadan bu işi başarmanın yöntemlerini anlatacağım. Özellikle satış amaçlı marka butiklerin dikkatini çeken bu uygulama üzerinden oldukça iyi satışlar yaparak para kazanılıyor. Ne kadar çok takipçi sahibi olunursa o kadar fazla satış yapma ihtimali doğuyor. Ticari amaçlı hesapların haricinde bir de egosunu tatmin etmek isteyen kimseler var ki aslında bu kötü bir şey değil. Herkes takip edilmek, beğenilmek ve övülmek ister, çünkü doğası gereği buna ihtiyacı vardır.

Instagram takipçi hileleri çoğu zaman hesapların çalınmasına, binlerce kişi takip etmesine, hesaplardan reklamlar ya da istenmeyen mesajlar atılmasına sebep oluyor. Takipçi sitelerinden ya da uygulamalarından ayrılmanıza rağmen bu sorunlar devam ediyor ve sıkıntı yaratıyor. Bazen de hesabın silinmesine sebep olabiliyor. Bugün doğal yollarla hızlı biçimde takipçi arttırma yönteminden bahsedeceğim. Bu şekilde mağaza ve butikleriniz için takipçi çevresi kazanabilirsiniz. Tabi takipçileriniz devamlı olması için ilerleyen zamanlarda sağlam bir içeriğe sahip olmanız gerekiyor.

Instagram programsız, sitesiz, hilesiz takipçi arttırma yöntemi

Sakın takipçi sitelerine şifre ve kullanıcı adınızı kaptırmayın yoksa çok uğraşırsınız. Sitesiz takipçi kazanmak için;

Instagram uygulamasını açın.

Arama kısmına takipçi ya da kazandıran yazın ve kişiler bölümünde çıkan sonuçlardan herhangi birine tıklayın.

Binlerce kullanıcısı olan bir profildir büyük ihtimalle, önce bu profili takip edin sonrada bu profilin takipçilerini ya da takip ettikleri sayfasını açın.

Bu listedeki kişiler takibe karşılık takip yapan kişilerdir.  Sırayla hepsini takip edin. Yanılmıyorsam Instagram saatlik 60 kişilik takip sınırı koymuş. Buna dikkat ederek ara ara kişileri takip edin. Zaten takip etmeye başlar başlamaz sizi de takip etmeye başlayacaklardır.

Tamam iyi güzel ama o da ne 1000 kişi takip ettiniz ama size 300 kişi geri dönüş yaptı değil mi?

Acele etmeyin en azından 1 gün geçtikten sonra aşağıdaki işlemleri yapın.

Şimdi Google play’den Instafollow uygulamasını indirin ve hesap bilgilerinizle giriş yapın. Bu programla bizi takip etmeyen kişileri listeleyerek temizleme yapacağız. İsterseniz farklı uygulamalar da kullanabilirsiniz ancak bu uygulama güven konusunda sıkıntı yaratmıyor.

Uygulamayı açtıktan sonra non-follower sekmesine gelerek sizi takip etmeyenleri tek tek silin. Artık karşılıklı olarak takipleştiğiniz bir sürü gerçek ve Türk kullanıcıya sahipsiniz. Profilinizin içeriğine göre takipçi sayınız gittikçe artacaktır. Kolay gelsin.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle