Site iconBeytullah Güneş | SEO Tasarım Dijital Pazarlama

Instagram bilgisayardan (PC) kullanma

Instagram uygulamasını bilgisayara (PC) yükleyerek, Bilgisayardan dm atma, fotoğraf silme, fotoğraf atma ve video yükleme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.  Android uygulamaları bilgisayara yükleme ve kullanma amacıyla hazırlanmış programlar bu iş için uygundur. Birçok kişi bilgisayar üzerinden Instagram hesabını yönetmek istiyor. Özellikle fenomenler, butik hesaplar ve takipçi kasma hileleri kullanan kişilerin en çok ihtiyacı olan şeylerden birisidir. Bilgisayarın kullanım hızı ve kolaylığı ile Instagram uygulamasını çok daha etkin bir biçimde kullanabilirsiniz. Öncelikle ihtiyacınız olan bir program var.
Bluestack 2 adlı program bilgisayarınızın içine sanal bir Android sistem kuruyor. Yani bilgisayarın içinde yeni bir tablet ya da telefonunuz olmuş oluyor. Bu programın içine girerek istediğiniz bütün Android uygulamalarını yükleyebilirsiniz. Bu program uygulamaları kolayca çalıştırıp, yönetebileceğiniz bir Android simülatörüdür.  Buna benzer birçok uygulama olmasına rağmen en kararlı çalışan program Bluestacks’dır. Ücretsiz bu uygulamayı Google üzerinden arayarak kolayca indirebilirsiniz. 250 mb boyutu ile kısa sürede inecektir.
Bu program sayesinde Android oyunları ve uygulamaları bilgisayar üzerinden kullanabileceksiniz. Programın çalışması için Microsoft .Net Framework programı gerekebilir. Yükleme esnasında bu size bildirilecektir. Bu durumda Microsoft .Net Framework programını yüklemeniz gerekebilir.
Bilgisayardan online fotoğraf düzenleme siteleri
Bu siteler ile Instagram uygulamasında yaptığınız efekt ve düzenlemeleri kolayca yapabilirsiniz. Instagram’a fotoğraf yüklemeden önce burada düzenleme yapma imkanınız olacaktır.
Exit mobile version