GNS Network

Instagram şifremi unuttum şifrem çalındı


Instagrama giriş yapamıyorum, mail adresime ulaşamıyorum. 2016 Instagram şifremi unuttum, şifremi nasıl yenilerim? Şifre sıfırlama linki gibi birçok bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Instagram şifrenizi unuttuysanız ya da çaldırdıysanız hiç merak etmeyin, şifre yenileme ya da hesap kurtarma yoluyla hesabınızı geri alabilirsiniz.

Telefondan tabletten (iphone, android) mobil cihaz uygulaması üzerinden şifre yenileme

Hesabınıza giriş yapamıyorsanız ve daha önce hesabınızı bağladıysanız Facebook ile giriş yap seçeneği ile giriş yapabilirsiniz. Olmuyorsa Instagram uygulaması üzerinden giriş detaylarını unuttun mu bağlatısına tıklayın. Facebook ile, Sms ile, kullanıcı adı ya da e posta ile seçeneklerini deneyebilirsiniz. Telefon onayınız varsa sms yoluyla kolayca hesabınızı kurtarabilirsiniz.  Hiçbiri olmuyorsa e posta yoluyla kurtarabilirsiniz.  E posta seçeneği ile size gönderilecek olan linke tıklayarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.

E postanızı da erişemiyorsanız kullanıcı adı veya e posta ile seçeneğine tıkladıktan sonra bunlara erişimim yok seçeneğine tıklayın.

Şifre yenileme linki

Aşağıdaki linki kullanarak mobil tarayıcı (android, iphone, telefon, tablet) ya da bilgisayar üzerinden şifre yenileme sayfasına ulaşabilirsiniz. Üstteki kutuya e posta adresinizi ya da kullanıcı adınızı alttaki kutucuğa da resimdeki karakterleri yazmalısınız.

https://www.instagram.com/accounts/password/reset

Bu linkte kullanıcı adınızı girdiğinizde mail adresinize bir şifre yenileme linki gelecektir. Ayrıca bu yöntemle unuttuğunuz mail adresinizi size hatırlatıcı bir yazı çıkacaktır.

Instagram hesap kurtarma linki

Instagram hesabınız çalındıysa ya da hiçbir şekilde ulaşamıyorsanız hiç merak etmeyin. Instagram hesap kurtarma yöntemi ile hesabınızı geri alabilirsiniz.

Aşağıdaki linki kopyalayın ve adres satırınıza yapıştırın ve siteyi açın.  Sayfadaki talimatlara göre gerekli bütün alanları doldurun ve işaretleyin. Instagram yetkilileri size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır. Hesabın size ait olduğunu ispatladığınızda hesabınız geri verilecektir.

Hesabın size ait olduğunu ispatlamak için genellikle kimlik fotokopisi ya da Instagram hesabındaki bir fotoğrafın efektsiz ve filtresiz halini göndermeniz istenebilir.  Bu istekleri tamamlayabilirseniz hesabızı geri alabilirsiniz.

Çalınan hesabı geri alma linki

https://help.instagram.com/contact/740949042640030

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle