GNS Network

Instagram takip edemiyorum Takip edememe sorunu çözüm


Instagram da kimseyi takip edemiyorum, takip tuşu çalışmıyor. Takip ediyorum ama olmuyor, takip ettiklerim kayboluyor diyorsanız bu konuda size yardımcı olmaya çalışacağım.

Güncelleme:

instagram kimseyi takip etmiyor diyorsanız ve takip et tuşuna bastıktan sonra takip etme olmuyorsa hesabınız dondurun. Hesap dondurma işleminden 3-4 saat sonra hesabınızı yeniden açabilirsiniz. takipçileriniz, fotoğraflarınız vs hiçbir şey kaybolmaz. Takip edememe sorunu bu şekilde çözülmektedir.

hesap dondurmak için hesabınıza girin ve profili düzenle butonuna tıklayın. aşağıda yer alan hesabımı geçici olarak kapat yazısına tıklayarak hesabınızı devre dışı bırakın. hesabınızı en az 3-4 saat boyunca açamayacaksınız. 3-4 saatin sonunda hesabınızı yeniden açmak için instagram uygulaması üzerinden normal giriş yapmanız yeterlidir. bilgisayardan etkinleştirme yapılamamaktadır.

instagram hesap dondurma linki

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Takip edememe sebepleri çeşitli nedenlerle olabilir. Uygulama kaynaklı olabilir. İnternet sitesi üzerinden yani instagram.com adresine girin ve birilerini takip etmeyi deneyin. Eğer takip edebiliyorsanız uygulamanızda problem olabilir. Öncelikle uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin. Yine olmazsa android id’nizi değiştirmelisiniz. Bunu yapmak için Instagram uygulamasını kaldırın ve titanium backup uygulamasını yükleyin.

Titanium backup uygulamasını açın. Menüden manage android id sekmesine dokunun. create random id butonuna dokunun ve yes do it butonuna dokunun. Cihazı yeniden başlattığınızda android id değişmiş olacaktır. Şimdi yeni Instagram uygulaması ile deneme yapın.

Site kaynaklı takip edememe sorunu, Instagram saatlik olarak belli bir sayıda kişiden fazlasını takip etmeye izin vermiyor. Takip sınırına ulaşmış olabilirsiniz. Bu sınır zamanla değişmektedir saatlik ortalama 50-60 kişiden fazlasına izin vermemektedir. Bir saat sonra yeniden deneyin.

Instagram hesabınız otomatik kontrol botlarına takılarak engellenmiş olabilir. Sizin adınıza takip istekleri gönderen bir uygulama olabilir. Instagram ayarlarına girerek uygulamalar bölümünden bütün uygulama izinlerini kaldırın. Şifrenizi değiştirin. 24 saatin sonunda yeniden takip etme işlemine devam edebilirsiniz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle