GNS Network

Instagram Takip Ettiklerim Artıyor


Instagram takip ettiklerim toplu silme nasıl yapılır? Instagram Takip ettiğim kişiler sürekli artıyor, benim isteğim dışında takip etme işlemi yapıyor gibi soruların cevabı için yazımızı okumaya devam edin.

Instagramda takip ettiğim kişiler sürekli artıyor diyorsanız, hesabınız bir uygulama tarafından kontrol altına alınmış ya da şifreniz ele geçirilmiş demektir. Büyük ihtimalle takipçi arttırma, takipçi kasma hilesi gibi bir uygulama ya da siteye üye olmuşsunuz. Bazen de buna benzer, takipçileri görme, ziyaretçileri görme gibi uygulama ya da siteler bu tür işlemler gerçekleştirmektedir. Bunun çözümü basittir. Uygulama izinlerini değiştirdikten sonra şifrenizi değiştirerek takipçi artma sorunu çözülür.

Bilgisayardan ve mobil siteden uygulama izinleri kaldırma

https://www.instagram.com/accounts/manage_access/

Adresine tıklayın ve Instagram hesabınıza giriş yapın. Listedeki bütün uygulamaların erişimini iptal edin. Eğer çok güvendiğiniz bir uygulama varsa iptal etmenize gerek yok.

Android Instagram şifre değiştirme

Uygulama üzerinden ya da bilgisayardan şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor.

https://www.instagram.com/accounts/password/change/

Adresinden şifrenizi değiştirin. Artık takipçileriniz artmayacaktır. Uygulamalara erişim verirseniz yine aynı sorunla karşılaşabilirsiniz.

Takipçileri toplu olarak silme

Instagramda toplu kişi silme işlemi yapılamıyor ancak saatte 20-30 adet kişi silebilirsiniz. Sizi takip etmeyenleri ya da takipten çıkartanları görerek temizlemek isterseniz, Unfollowgram.com sitesini tavsiye edebilirim. Bu siteye izin vererek who unfollowed me ve who doesnt follow me back bölümlerinden kişileri unfollow diyerek temizleyebilirsiniz. Site oldukça güvenilir bu konuda herhangi bir şikayet almadık.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle