GNS Network

Instagram hesabı geri alma


Instagram hesabıma giriş yapamıyorum, Instagram hesabım çalındı ya da Instagram hesabım açılmıyor diyenler için bir rehber hazırladım. Bu yöntemleri kullanarak hesabınızı geri alabilirsiniz.

Instagram şifre yenileme yöntemleri

Bir şekilde Instagrama giriş yapamıyorsanız, Instagram şifresini unuttum diyorsanız, Instagram hesabınız çalındıysa, Instagram hesabınızdan sizden habersiz mesajlar atılıyor, fotoğraf paylaşılıyor ya da sizde habersiz otomatik takip ve beğeni oluyorsa şifrenizi değiştirmeniz gerekecektir.

Güvenliğiniz için şifrenizi yeniledik, hesabınızı güvene almak için şifrenizi değiştirdik, Güvenlik nedeniyle instgram şifresi yenilenmesi gibi durumlarda da şifrenizi yenilemek için bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Yöntem 1: https://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=tr

Bu linkten kullanıcı adı ya da mail adresini yazarak şifrenizi yenileyebilirsiniz. Kullanıcı adı girdiğinizde Instagram mail adresini unutanlar için küçük bir hatırlatma ipucu verecektir.

Yöntem 2: Instagram uygulamasının giriş ekranında yer alan giriş detaylarını unuttun mu yazısına dokunarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Instagram hesap geri alma

Instagram hesabını şifre yenileyerek kurtaramıyorsanız farklı çözüm yöntemleri mevcuttur. Instagram hesabı geri alma formu Instagram hesabını kurtarma yöntemlerinden birisidir. Silinen Instagram hesabı geri alınamaz, çalınan Instagram hesabı geri alma yöntemi olarak tercih edebilirsiniz ya da hesabınız çalınmamış olsa da hesap kurtarmak için bu formu kullanabilirsiniz. Instagram hesap çalma durumlarında en işe yarayan yöntem budur.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle