GNS Network

Instagram profilime kim bakmış


Instagram profilime kim baktı sorusu en çok merak edilen sosyal medya sorularından birisidir. Instagram profilime kimler bakmış diye merak konusuna ulaşabilmek hala mümkün değil. instagram profilime kim bakmış görme gibi uygulama ve siteler olsa da bu tür uygulamaların hiçbiri işe yaramamaktadır.

Instagrama kim bakmış olduğunu öğrenebilmek için Instagram uygulamasını böyle bir özelliğe izin vermesi gerekiyor. Facebook’ta da aynı şekilde profilime bakanlar gibi uygulamalar vardı bu tür uygulamalar rastgele kişilerden, arkadaş listesinden, ortak özellikleri olan kişilerden seçilerek hazırlanmaktadır. Facebook ve Instagram aynı şirkete ait olduğu için bu iki sitede de kim bakmış özelliği yoktur.

instagram profilime kimler bakmış diye merak ediyorsanız yapabileceğiniz hiçbir şey yok. instagramda profilime kimler bakmış uygulamaları ve sitelerine kesinlikle şifre bilgilerinizi girmeyin ve uygulama izni vermeyin. Bu tür uygulamalara şifrenizi verdiğiniz hesabınızın çalınması, ele geçirilmesi, reklam mesajları atılması, hesabınızdan sizden habersiz takip yapılması, Instagramda kendi kendine fotoğraf beğenme gibi sorunlar meydana gelecektir.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle