GNS Network

Instagram takipçi arttırma hilesi


Instagram takipçi arttırma siteleri

son günlerde birçok kişi instagrama giremiyorum hesabım kapatıldı. instagram tarafından ban yedim gibi birçok şikayet geliyor. instagram hesaplarının kapatılması genellikle takipçi arttırma siteleri, profilime bakanları gör, instagram hesap çalma gibi site ve uygulamalar neden oluyor. Bu tür site ve uygulamalar hesap şifrenizi ele geçirmek için hazırlanmıştır. instagram takipçi gönderme, takipçi kasma gibi işlemler hesabınızın kapatılmasına neden olacaktır. Bu tür site ve hilelere başvurmayın. Hesabınız kapatıldığında geri alınmayacak şekilde silinir ve bütün emekleriniz boşa gitmiş olur. instagramda takipçi kazanmak için doğal yolları kullanın.

instagram takip etmeyenleri silme, toplu fotoğraf silme, instagram engel kaldırma ve takipçi kazanma sitelerine kesinlikle şifrenizi ve kullanıcı adınızı girmeyin.

instagramda takip etmeyenleri görme gibi uygulamalar google playde yer alıyor. Bu uygulamalar da instagram hesabınızın çalınmasına neden olacaktır. Hesabınızın çalınmaması için bu tür uygulamalara kesinlikle şifrenizi girmeyin. Hesabınızın bu tür uygulamalarla çalındıysa hesap kurtarma formu doldurmanız gerekiyor. Sitemizde bu konuda bilgiler bulabilirsiniz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle