GNS Network

instagramda takipçiyi çıkarma


Instagramda beni takip edeni nasıl kaldırabilirim diye merak edenler için yeni güncelleme geldi. Artık sizi takip eden birisini engellemeden takipçi listenizden çıkarabilirsiniz. Bu işlem sayesinde sizi takip eden kişi artık takip etmeyecektir. Bu işlemi yaptığınızda karşı tarafa herhangi bir bildirim gitmez.

Instagramda beni takip eden birisini nasıl kaldırabilirim?

instagram her gün yeni güncellemelerle farklı özellikler sunuyor. Hala takipçileri toplu silme, takipten çıkanları görme ya da takipçileri gizleme özelliği gibi şeyler mümkün olmasa da kullanıcıların isteklerine göre yeni güncellemeler yapılıyor.

Takipçi kaldırma özelliği nasıl kullanılır?

Şuan için güncelleme bütün cihazlara gelmedi ancak yavaş yavaş bütün hesaplara gelecek.

Instagram hesabınıza girin ve takipçiler sayfasına dokunun. Takipçiler listesinde takip et ya da takip butonlarının yanında üç nokta simgesi varsa hesabınızda takipçi çıkarma özelliği aktif olmuştur. Instagramda birisinin sizi takip etmesini istemiyorsanız üç nokta simgesine dokunun ve çıkar butonuna dokunun. Bu işlem sonucunda o kişiyi engellemeden takip edenler listesinden çıkarabilirsiniz yani sizi takip edemeyecektir. Sizi takip etmesi için yeniden istek göndermesi ve takip etmesi gerekir.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle