GNS Network

Blade and Soul Gold alıma satma siteleri


Blade and solul; L2 ardından Aion ve ardından Blade And Solul ile hem grafik hemde oyun kolaylığı açısından NCsoft un son zamanlarda oldukça populer olmuş bir oyunu olarak öne çıktı. Ticaret işleri de bizim EU oyuncuları tarafından pek te tuttu diyebilirim. Eğer Gold alıp satmak istiyorsanız aşağıda bir kaç örnek siteyi de blogumda yayınlamak istedim.

oyunfor.com

oyunfor.com u knight gold konusunda da vermiştim ve Blade and Soulda da hizmet vermekte. SSL güvenliği, ciddi detaylı uyarıları ve sıcak yaklaşımları ile online desteği ile öneçıkan bir site olarak öneririm işlerini ciddiye alan bir platform.

bynogame.com

Yine knight oyuncularının iyi bildiği bynogame.com u da knight gold bölümünde vermiştim ancak makaleyi hazırladığım esnada ekran görüntüsü almak için siteye girdiğimde Blade and Soul sayfasının görünüşü yukarıdaki gibi idi. Zaten şahsen pek güvendilir bulduğum bir site değil. Arada bir uçan sayfaları, SSL güvenlik sertifikasının olmaması ile pek önermiyorum. Unutmadan online desteği var hakkını vermek gerek cevap da veriyorlar otomatik de olsa ordalar yani.

gamesultan.com

gamesultan.com ı eğer aynı domain ise üni öğrencilik yıllarımdan hatırlıyorum pek deneme fırsatım olmadı. O dönemden bu yana yaklaşık bir 10 yıl geçmişken o zamanın standartları ile değerlendirmek de pek adil olmaz kanımca. Ancak bilin Blade and Soul için böyle bir site var. Alış-veriş tecrübeniz var ise yorum yolu ile iletirseniz makaleye katkınız olmuş olur.

levelci.com

Açık konuşmak gerekirse ne önceleir ne de yakın zamanda adına değerlendirme bile okumadığım bir site levelci.com. Genel bir bakıldığında form güvenliği açısından SSL sertifikası yok online desteği var ve oyun çeşitliliği biraz az gibi.

Ufak tefek forumlarda dönen ek ticaretler olsa da kurumsal anlamda bu işe özel hazırlanmış web sayfaları benim ulaşabildiklerim bunlar. Eğer eksik ya da mevcut liste için eklemeleriniz var ise lütfen yorum ile iletin konuyu güncelleyerek sizin iletinizi de ekleyip ihtiyacı olan ziyaretçilere yardımcı olmuş olursunuz.

Ayrıca oyun kategorisinde yine yeni makaleler gelecek arkadaşlar. Son dönemde pek zamanım olmasa da ben de kafa dağıtmış oluyorum yeniliklere bir gözatarak. Katkılarınızı esirgemeyin.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle