GNS Network

Knight Online GB alış satış siteleri


Knight Online 2002 yılından bu yana onlarca defa yayıncı ismini değiştirse de bir türlü kapanmayan artık ticaret merkezi haline gelmiş çok oyunculu devasa mmo oyunları arasında yerini aşağılara kayarak da olsa koruyan oyunlardan. Durum ticari olunca oyuncular da artık oyun parası item vs alış satışı için birbirleri ile yarışır olmuş.

Durum böyle olunca da bir gb alış satış siteleri listesi olsun blogumuzda dedim. Ancak listeye başlamadan önce siz siz olun seçtiğiniz sitenin ismini Google de bir aratarak hakkındaki yorumlara bir göz atın. Yüksek miktarlarda alışveriş yapıyor iseniz faturanızı mail adresinize herhangi bir sahtekarlığa karşı mutlaka alın ve olası bir olumsuzluk da bağlı olduğunuz ilin siber suçlarla mücadele şubesine mutlaka danışın. Keza girişte de belirttiğim gibi Knight Online eski bir oyun ve içinde dönen ticaretin %70 i dolandırıcılık amaçlı olmuş halde. Aslında hiç oynamayın dicem ama bu konuya bir şekilde ulaştıysanız pek dinleyeceğinizi sanmıyorum.

Knight Online GB alış satış siteleri

kopazar.com

Knight Online Gold Bar (GB) nasıl satın alabilirim ?


Knight Online GB satın alabilmeniz için öncelikle sitemize ödeme yaparak bakiye yüklemeniz gerekmektedir.Ödeme yaparak bakiyenizi yükledikten sonra sipariş verip knight online gb satın alabilirsiniz.Knight Online Gb size oyun içinde teslim edilmektedir.Sipariş vermeden önce oyunda teslimat yerinde hazır olmanız gerekmektedir.Siparişinizin ardından ortalama 5-10 dk içerisinde teslimatınız gerçekleşmektedir.

Knight Online Gold Bar (GB) teslimatı nasıl yapılmaktadır ?

Sipariş vermeden önce teslimat noktasında pazar kurmanız gerekmektedir.Teslimat noktasında hazır olmadan lütfen sipariş vermeyin.

ÖNEMLİ UYARI : Biz kesinlikle sizinle oyun içinde iletişim kurmayız. Gb nizi alırken oyun içinde bizim adımıza size PM atan kişilere kesinlikle güvenmeyin. Bu dolandırıcılar bizim karakter isimlerimize benzer karakter acarak oyun içinde sizin KOPAZAR bilgilerinizi veya aldıgınız gb leri geri isteyebilir. KESİNLİKLE BU KİŞİLERE GÜVENMEYİN. Herhangi bir sorunda bizimle iletişim kuracağınız tek yer CANLI DESTEK hattımızdır.

bynogame.com

Zerre kadar önermem eski bir siedir benim de inceleme makalesi yazdığım esnada ciddi olumsuzluklar yaşadığım bir sitedir. O nedenle detay girmiyorum illa bu siteyi kullanıcam diyorsanız detaylı anlatımları var siteleri üzerinde. Her şekilde alırlar sizden paryı da GB yi de emin olun.

oyunfor.com 

Sorunsuz teslimat yapabilmek için uyarıları lütfen okuyunuz!


Ürün satışı geçtikten sonra "Ürünü teslim alacak karakter oyuna giriyor lütfen bekleyiniz" yazısı gelecektir. Bu alanda "Teslimat Karakteri : xxxx" şekline bir Nick verilene kadar oyun parasını kimseye vermeyiniz.
Teslimat Karakterinde verilen Nicke dikkat ediniz.
Benzer şekilde açılan nicklere teslimat yapmayınız.
Oyun içerisinde size Trade, Party, Battle veya PM atarak yönlendirmeye çalışan DOLANDIRICILARA inanmayınız.
Oyunfor ekibi oyun içerisinden pm (mesaj) atmaz.
Teslimat sırasında oluşacak her türlü soru veya sorun için canlı desteğe bağlanarak bilgi alınız.
Hatalı teslimat yapmanız durumunda Oyunfor Firması hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

GB Alış Noktası


Gb teslimat noktasi Maradon sag taraftaki inn Niadir. 100 Adet uzeri Ares Gb alisverislerinizde sistem otomatik olarak indirim uygulamaktadir. Teslimat yeri Maradon sag Banka Nia dir.

gamesatis.com

GOLDBAR

Gold Bar alımlarınızdan kaynaklanabilecek ve Ntt firması yöneticileri tarafından uygulanacak olan "Hesap Banlanması" konusunda Gamesatış hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Gold Bar alımı Knight Online oyun kuralları gereğince yasaktır. Bilgilerinize arz ederiz.

kabasakalonline.com

Site Açıklaması: "2006 Yılında sadece Knight Online ürünlerini siz müşterilerimize en hızlı, en güvenilir ve kaliteyi en ucuza sunan şirketimiz; 2009 yılında kurumsallaşmasını tamamlamış ve sizden gelen talepler doğrultusunda Türkiye`nin en popüler online oyunu olan Knight Online oyununun yanında Silkroad Online, Cabal Online, Metin2 başta olmak üzere daha bir çok oyunun ürünlerini katarak sektörde yenilikleri yakından takip etmeyi sürdürmüştür. Şirketimizin çalışma ilkesi "Müşteri Velinimetimizdir" düşüncesi etrafında odaklanmıştır. Müşterilerimize en iyi, en hızlı ve en etkin hizmeti vermek genel prensibimizdir. Yüksek iş ahlakına sahip olmak ve dürüst çalışmak vazgeçilmez iş düsturumuzdur. Sizlere hizmetin en iyisini sunabilmek için hiçbir zaman yapılanlarla yetinmeyip, her zaman "Daha iyisini nasıl yapabiliriz ?" sorusunu kendimize sorarız. Hem başarılarımızdan hem de hatalarımızdan ders alırız."

GB Alım satım işi yapan siteler bu kadarla sınırlı değil onlarca site mevcut ancak ben bir kaç tanesini listeliyorum. Siz de kendi alım satım yaptığınız siteleriniz var ise olumlu ya da olumsuz tecrübelerinizi yorum yolu ile paylaşırsanız yeni alım yapacak kişilere hata yapmamaları konusunda yardımcı olabilirsiniz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle