GNS Network

Metin2 Yang alım satımı yapabileceğiniz siteler


Oyun kategorisine yeni yeni listeler eklerken yine eski ve zamanında çok tutulan oyunlardan olan Metin2 kendi sanal alım-satım platformlarını oluşturacak kadar tutulan bir oyun. Çok oyunculu mmo oyunların orak özellikleri oyun paralarının zor biriktirilen statlar olması ve bu nedenle vakti olanların olmayanlara satması şeklinde bir çok platformda olım-satım yapılabilmekte. Bunlardan bir kaç tanesini aşağıda listelemeye çalıştım.

1. oyunfor.com

Oyunfor yine listenin ilk sırasında yer almakta. Yang fiyatları alım satım değerlerine göre nedir ne değildir diğer siteler ile kıyaslayarak kendiniz edinebilirsiniz ama görünürde oyunfor gerçekten çok çalışan ve güvenli bir site gibi geldi bana.

2. oyunvar.net


Daha önce alış-veriş yapmadığım bir site olsa da konumdaki birkaç eksikliği uyarıları ile düzeltmemi sağladılar. Kendi işleri ile ilgili ve gördüğüm kadarı ile sektörünü her alanda takip etmeye çalışan çalışkan insanlar. Siz sipariş vermeden önde neye dikkat edersiniz bilemem ama şahsen ben ilgi ve dikkat konusuna dikkat ederim. Bu özellikler de oyunvar.net de fazlası ile mevcut gibi. yinede seçim size kalmış.

3. bynogame.com

Nogame bu listede de SSL siz , güvenliksiz zor açılan sayfaları ile yerini almış durumda. En azından blade and soul gibi hata sayfası karşılamadı metin2 sayfası çalışıyor meraklılara duyurulur.

4. kabasakalonline.com

kabasakal ı daha önce knight listesinde de eklemiştim yanlış hatırlamıyorsam. İlk defa karşılaştığım sitelerden ama ilginç bir site.

5. gamesatis.com

Diğer listelerde de Gamesatış gibi yorumladığım siteleri artık fazladan her oyun için ayrı ayrı yorumlamıyorum. Keza site aynı site ekip aynı ekip listede yer alarak bu oyun içinde kullanıcılarına ticaret imkanı sunduğunu belirmeden geçmeyim.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle