Site iconBeytullah Güneş | SEO Tasarım Dijital Pazarlama

05 Şubat – 12 Şubat BlogTT çok okunanlar

Geçtiğimiz haftadan bu yana haftalık çok okunanlar listemizi artık ilk 5 çok okunan makale ile sınırlı tutuyrum arkadaşlar. Bu hafata fazla uzatmadan hemen çok okunanları en fazla okunandan en az okunan makaleye şeklinde sıralayalım.

1. İçerik temelli SEO nedir Özgün içerik sorunsalı

İçerik temelli SEO genellikel bu kavram çıktığından bu yana en çok araştırılan ve en çok uygulanan SEO uygulamalarındandır. Bu alanda yapılan çalışmaların diğer alanlara göre çok daha kolay olması ve süreklilik gerektirmesi gibi nedenlerle dağime benzeri makalelerin güncel sürümlerine ihtiyacınız olacaktır. Kesinlikle okumanız gereken makalelerden şiddetle tavsiye ederim

2. Blogger Sabit Ana Sayfa nasıl yapılır

İlk blogger modifiye makalelerimi paylaştığım günden bu yana ne zaman yeni bir geliştirme yayınlasam çok okunanlar arasında yerini almakta. Sizlerin bu ilginiz olduğu sürece vaktimin el verdiğince blogger geliştirmelerini resimli + videolu olarak paylaşmaya devam edeceğim. Özellikle istediğiniz geliştirmeler var ise ilgili konu altında istek yapabilirsiniz.

3. 2017 en iyi SEO araçları listesi

Suistimale en açık konulardan biri olan konulardan biri de SEO araçları makaleleridir. Genellikle anlaşma ve ücret dahilinde yayınlanan benzeri katalog konular ile karıştırmadan tarafsız bir liste olduğundan emin olarak inceleyebilirsiniz. Malumunuz bu blogda herhangi bir ücretli tanıtım yapılmamaktadır.

4. Blogger benzer yazılar eklentisi 9 farklı stil

Bir diğer blogger geliştirme konusu olarak blogger benzer yazılar eklentisini kendi sitenizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aynı eklenti ile 9 farklı stili kolayca dilediğiniz zaman etkinleştirerek kulanmanızı sağlayan eklenti çok hoşuma giden eklentilerden biridir.

5. Google chrome SSL güncellemesi Sıralamaya Etkisi nedir

Güvenlik sertifikalarının sıralamaya olumlu etkileri bariz olsada sanırım ücretli bir geliştirme olmasından kaynaklanan bir şekilde bek inanmak istenmez bu konulara. Ancak SSL konusu bu yıl başından itibaren artık domino etkisi ile çok daha etkili bir ölçüt. Fazla uzatmadan kurumsal ya da e-ticaret siteleriniz var ise bir çözüm yolu bulmanızı tavsiye ederim. Ancak kısa vadede maddiyat gerektirmeden bir çözüm arıyorsanız “SSL almadan Güvenli Değil uyarısından kurtulun” makaleme de bir göz atabilirsiniz.
Exit mobile version