GNS Network

12 Şubat - 19 Şubat BlogTT çok okunanlar

Blogumuzun klasiklerinden blogTT çok okunan beş makale için bir hafta daha dolmuşken hemen istatistiklerimizi en çok okunan makaleden en az okunan makaleye olacak şekilde verelim. Lafı fazla uzatmadan hemen listeye geçiyorum...

1. Bitcoin nedir nerelerde kullanılır

Web in yükselen para birimi bitcoin ile ilgili aklınıza takılan sorulara yanıtlar bulabileceğiniz makale bu hafta en çok okunanlarda bir numara. Her alanda illegalite bir nebze olsun ilgi çekici oluyor ve bitcoin de bu grupta bir konu.

2. Etkili kurumsal blog nasıl kurulur masrafları nelerdir

Tiyo makalelerimden olan yazımda basitçe kurumsal bir blog sayfasının ilk yıl için izlemesi gereken yolları gerekçelendirerek listelemeye çalıştım. Bu alanda henüz yeni olan ve fikir almak isteyen blog ziyaretçilerine öneririm. Ön hazırlık niteliğinde bir farkındalık yaratacağına eminim.

3. Blogger arşiv sayfası eklentisi

Bu blogger eklentilerinden her hafta çok okunanlara bir iki içeriğin girmesine sanırım bende alışmaya başladım. Artık her hafta elimden geldiğince bir ya da iki eklenti-geliştirme içeriği paylaşmaya çalışıyorum.

4. Magento e-ticaret sitesi nasıl kurulur - resimli videolu anlatım

Magento blog içerik akışıma yakın zamanda dahil etmeyi planladığım içerik yönetim sistemlerinden ancak anlatımlar hem resimli hemde videolu olunca biraz zaman alsa da gelen soruları bu şekilde minimuma indirebiliyorum. Kısaca yavaş da olsa magento içerikleri - geliştirmeleri de yavaş yavaş blogumda yer almaya devam edecek.

5. Wordpress Ücretsiz BG Film Teması V2 - Mobil Uyumlu (Responsive) - Botlu

9 Ekim 2015 tarihli eski bir paylaşımımın çok okuanlarda yer alması her zaman önceden harcadığım emeğinde hala birilerinin işine yarıyor olması güzel. Bu temanın v1 ini botsuz olarak hazırlamıştım ancak youtubeden gelen istekler nedeni ile v2 de sade bot ekleyerek temayı yeniden paylaştım. Eski bir paylaşım o nedenle botların film çektiği siteler hala yayında mıdır bilgi sahibi değilim.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle