GNS Network

Amazon Chime nedir nasıl indirilir

Pc ler için görüntülü görüşme yazılımları olan Google Hengouts ve Skype yayın ağında yeni bir yarışçı Amazon Web Services tarafından Chime adı ile duyuruldu. Görüntülü ve sesli görüşme programı olarak hazırlanan chime henüz çok yeni ve eleştirilerin pek gelmemesinin nedeni ya çok yeni olmasından ya da potansiyel kullanıcı kitlesinin ihtiyaçlarının tamamına yakınını karşılıyor.

Amazon Chime Nasıl İndirilir


Chime windows, mac, android ya da ios kullanım alanlarının tümünde kullanılabiiyor. İlgilenenler BURADAN ihtiyacı olan platfomra uygun chime kurulum dosyasını edinebilirsiniz. Bu şekilde rekabetin güçlü olduğu bir sektöre girdiğine göre elbette çok güçlü özellikleri olmalı. Bu bir yana ancak rakiplerinin tamamının kullanıcıkitlesini besleyecek bir sosyal medya havuzları var. Bakalım bu ihtiyaçları için ilerleyen zamanda ne gibi bir adım atılacak.

Amazon, Skype ve Google Hangouts gibi videolu sohbet araçlarına rakip olmayı amaçlayan Chime'ı ortaya çıkardı.

Amazon Web Services tarafından sunulan Chime, şirketleri hedefine alan bir video konferans hizmeti. Android, iOS, Windows ve Mac'te çalışan Chime, internet üzerinden hızla toplantı oluşturmaya, VoIP ve video aramaları yapmaya izin veriyor, anında mesajlaşma ve ekran paylaşma işlevleri sunuyor. Chime'ın temel sürümü olan "Basic Edition" iki kişinin sohbet, arama veya video ile ücretsiz olarak görüşmesine izin veriyor. Plus Edition'da Active Directory yönetimi özellikleri, kullanıcı başına 1GB mesajlaşma alanı ve eposta alan adı ekleyebilme işlevlerini ayda 2,50 dolara sunuyor. Pro Edition, videolu görüşme, sınırsız VoIP arama ve ekran paylaşımı özelliklerini ayda 15 dolara sunuyor.

Level 3 ile anlaşan Amazon, bu anlaşma sayesinde hizmetin toplu çalışma özelliklerini Level 3'ün Tier 1 telekomünikasyon çözümleri üzerine yerleştirmiş bulunuyor.

Amazon, Chime'ı denemek isteyenler için kredi kartı numarası vermeden 30-günlük denemeye olanak tanıyor. 30 gün tamamlandığında Basic üyeliğe geçiş yapıyor veya ücret ödeyerek Pro Edition işlevlerini edinebiliyorsunuz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle