GNS Network

20 Şubat - 21 Mart BlogTT çok okunanlar

Son blogTT konumdan bu yana tam bir ay olmuşken toplamda 30 gün için blogTT listesini eklemek istedim. Malum 8 mart itibari ile siteler ve SERP konumları için önemli zamanlar yaşanmakta. Bu gelişmeleri 8 mart öncesi ve esnasında paylaşmayı ihmal etmesem de kendi sitelerim ile harcadığım güncelleme çalışmaları nedeni ile haftalık yayınladığım TT konumu bu defa aylık olarak yayınlamak zorunda kalıyorum. Bu kategori güncel kalacak olsa da bazen elde olmayan sebeplerden ötürü aylık ya da 1-2 haftalık gibi TT listeleri yayınlamak zorunda kalabiliyorum. Lafı fazla uzatmadan ilk beş konuyu hemen sıralayım:

1. Wordpress Özel Sayfa Şablonu Nasıl Eklenir?

Son 28 günde en fazla okunan konunu bir anlatım konusu olması güzel. Bu konuları hem resimli ve hemde videolu olarak hazırlamak için inanın standart bir makaleden çok daha fazla zaman harcamak zorunda kalıyorum.

2. Seo da Hacklink Yapmak ve Tespit Yöntemleri

23 mart 2013 tarihli makalem 2. sırada bu ay. Aslına bakılırsa illegalite konuları hiç eskimiyor gibi. Tabi makale tedbir amaçlı daha çok ama yöntem ve izlenmesi gereken yol ve yöntemler biraz eskimiş olabilir. Bu nedenle tarih vermeyi uygun görüyorum bu gibi eski makalelerde.

3. Wordpress Woocommerce Yeni Ürünleri Anas ayfada Gösterme ve Tema Entegre

Bir başka resimli ve videolu anlatım makalesi olarak bu makalede giriş seviyesi de olsa izlenebilecek yöntemleri, çok kullanılan kısa kodları ve yöntemleri paylaşmaya çalıştım. Youtube kanalında gelen istek üzerine hazırlanmış bir makaledir.

4. Magento e-ticaret sitesi nasıl kurulur - resimli videolu anlatım

Yine resim ve videolu anlatım makalesinde genel anlamda sık kullanılsa da ülkemizde pek kullanılmayan bir açık kaynak yazılım olan magento nun kurulum videosu ve resimli anlatımı yer almakta.

5. Yapay zeka intiharları önleyebilir mi

Chip online nin internet kategorisi altında yayınlanan haberden alıntı olarak paylaştığım güncel haber içerikleri arasında yer alan yapay zeka haberi anlaşılan gereken ilgiyi görmeye başlamış gibi.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle