GNS Network

Site FTP SMTP PHP Server Takip Scripti Ücretsiz

Site FTP SMTP PHP Server Takip Scripti Ücretsiz
PHP Server Monitör ile birden fazla web servisini takip etmek zorunda olan kişiler kolaylıkla bu hizmetleri-servisleri takip edebilmekteler. Scriptte Türkçe dil desteği de mevcut. Pek sık paylaşılan ya da rağbet gören bir alan olmasa da hali hazırda bu gibi servisleri tek tek gezerek yapmaya çalışmaktan çok daha kolay bir yöntem.

Scripti BURADAN indirebilirsiniz.

Genel Özellikleri:

  • SMS ya da Mail ile uyarı apileri mevcut
  • Çoklu dil desteği Türkçe de dahil mevcut
  • Zamanlama ayarları mevcut yani istediğiniz aralıklar ile kontroller otomatik olarak sağlanmakta
  • Proxy ip apisi mevcut. Yani kendi sunucu ya da yerel ip adresiniz web servislerinizin güvenlik dvarına takılmadan kullanma şansınız var (sık kullanımlarda).
  • Onlarca portu destekler. Bunlardan bazıları 80 web portu, 21 ftp portu, 25 smtp portu, 465 SSL kullanıcıları için smtp portu yanısıra imap ve pop3 portlarını da ayrı ayrı takibe alabilirsiniz. PHP server takibi gibi daha bir çok web servisinizi öncelik durumunuza göre listeleyerek takibe alabilirsiniz.
  • Scriptte otomatik kurulum mevcut ilk kez deneyecekler için kolaylık sağlıyor.

Takip Ekranı:Server Ekleme Ekranı:İlgili Hizmet Geçmişi Takibi Ekranı:Çoklu Kullanıcı ve Kullanıcı Yetki sınırlandırma Ekranı:Uzunca bir süre script paylaşımı yapmamışken benim de sıkça yardımına baş vurduğım kullanışlı ve ücretsiz bir script paylaşımı yapmak istedim. Umarım işinize yarayacaktır.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle