GNS Network

Iphone 6 Instagram Hatası


Instagram, birçok kullanıcı için favori uygulamalardan biridir ve iPhone 6'yı kullanırken tüm deneyim daha da iyidir . Bu telefon oldukça iyi çalışmasına rağmen, bazı uygulamalarda bazı hatalar var ve Instagram bunlardan biri. Çok yavaş çalışabilir veya nedensiz kapanabilir. Bu uygulama ile herhangi bir sorun varsa, bunu yapmak için yapabileceğiniz bazı hileler vardır. Bu metin, size 5 iPhone 6 Instagram sorunları çözmek için yollar bulacaksınız , ve bunları kullandıktan sonra, uygulama sorunsuz tekrar çalışacaktır.

İPhone 6 Instagram sorunlarını düzeltmenin 5 yolu

Çözüm No.1: Oturumu kapatın ve tekrar oturum açın

Bu en basit çözümdür ve çoğu durumda, özellikle sorun uygulamanın daha yavaş çalışması durumunda bu işe yarayacaktır. Instagram'dan çıkış yapın ve tekrar oturum açın.

Çözüm No.2: Instagram'ı kapatmaya zorla

Instagram'ın yanıt vermediğini fark ettiyseniz, en iyi fikir uygulamayı kapatmaya zorlamaktır. Sıklıkla yapmanız gereken bir şey değildir, ancak böyle bir durumda, en iyi fikir olacaktır. Bunu yapmak için, ana ekran düğmesine iki kez ve hızlı bir şekilde dokunun. Son kullandığınız uygulamaların listesini göreceksiniz. Instagram'ı bulmak için sola kaydırın. Yukarı kaydırın ve kapatın.

3.Çözüm: iPhone'unuzu yeniden başlatın

Belki yeniden başlatma hatayı Instagram ile düzeltir. Ev ve uyku / uyanıklık tuşlarına aynı anda basılı tutun ve telefonunuzu kapatmayı seçin. Açın ve Instagram'ın çalışıp çalışmadığını görün.

4.Çözüm: Instagram'ı güncelleyin

Bu uygulama düzgün çalışmayabilir nedenlerinden biri güncellenmemiş olmasıdır. Çoğu durumda, iPhone kullanıcılarının otomatik güncellemeleri açıktır, ancak durum böyle değilse, bunu manuel olarak yapmanız gerekir. İTunes App Store'u açın ve kullanılabilir güncelleme olup olmadığını kontrol edin.

Çözüm No.5: Uygulamayı yeniden yükleyin

Önceki çözümler sorunu çözmediyse uygulamayı silin ve tekrar yükleyin. Instagram'ı silmek için Ana ekranda simgesini bulun, titreyene kadar basılı tutun ve bir X göründüğünde üzerine tıklayın. Uygulama silindikten sonra App Store'u açın, Instagram'ı bulun ve yükleyin.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle