GNS Network

ÇÖZÜM Instagram 4g de Çalışmıyor

ÇÖZÜM Instagram 4g de Çalışmıyor


Geçtiğimiz günlerde instagram kullanıcıları bağlantı metodu olarak wifi'den ayrılıp 4g bağlantısına geçtiklerinde kapanma sorunları ile yaygın olarak karşılaşmaya başladılar. Reddit vb bir çok tartışma platformunda bu hata mesajlarında artışlar gözlenmesi nedeni ile ilgili hataya ilişkin instagram ekibi tarafından aşağıdaki açıklama yapıldı. Siz de aynı sorun ile karşılaşırsanız bu çözümü deneyebilirsiniz.

Bu sorunu bize bildirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Instagram'da teknik bir sorunla karşılaştığınızı düşünüyorsanız, uygulamayı kullanarak bunu bildirebilirsiniz. Çalışmayan bir şeyi bildirmek için:

1. “Ayarlar”a dokunun;

2. “Yardım” > “Sorun Bildir”e dokunun ve ekrandaki talimatları izleyin

Şikayet bildiriminde bulunurken şunları unutmayın:

1. Sorunlu kaynakları bulur bulmaz bildirin.

2. Sorun oluştuğunda ne yaptığınızı ve sorunu yeniden oluşturmak için ne yapmamız gerektiğini açık bir şekilde açıklayın.

3. Raporda konu hakkında mümkün olduğunca fazla ayrıntıya yer verin. Kullanmakta olduğunuz telefon veya tabletin türü ve sorun oluştuğunda ne yaptığınız gibi bilgiler sorunu çözmemize yardımcı olabilir.

4. Varsa ekran görüntülerini ekleyin.

5. Uygulamaya yönelik yeni güncellemeleri sık sık kontrol edin ve uygulamayı yeniden yükleyin ve her zaman verileri ve ilgili önbelleği temizleyin.

Daha fazla bilgi için şu adrese gidin: https://help.instagram.com/381579045265733. Raporunuzla ilgili daha fazla ayrıntı içeren bir e-posta gönderdik, tamam mı?

Başka sorularınız varsa, lütfen bizimle tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin. Size hizmet etmek ve platformumuzda mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için buradayız!

Bu sorun ülkemizde minimum mobil bağlantı metodu olan 4.5G kullanıldığı için pek yaygın değil. Ancak kullandığınız cihaz 4G üzerini desteklemiyorsa sizin de yaşayabileceğiniz yaygın bir sorun olduğunu bilmelisiniz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle