GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Story Paylaşılıyor Hatası

Instagram Story Paylaşılıyor Hatası

İstesek de istemesek de, Instagram hikayelerini paylaşmak  , yalnızca izleyicilerle keyifli bir zaman paylaşmak için değil, aynı zamanda dikkat çekici bir Instagram etkileşimi elde etmek için insanların gözlerini çekmek için Instagrammers arasında popülerdir . Burada, bir sorunu öne çıkaran tek şey, " Instagram hikayesinde gönderi paylaşılamıyor " olan bu işlem sırasındaki hatalar veya hatalar olacaktır . Bu durumda sakin kalmanız ve bunu büyük bir sorun olarak algılamamanız için bu tür sorunlara yol açan bazı yaygın sebeplerden bahsedeceğim.

Instagram'da gönderi paylaşılamıyor

Instagram hikayesinin paylaşılamamasının temel nedeni, hesap sahibinin gönderilerin paylaşımını sınırlandırmasıdır. Ancak, kendi gönderilerinizi veya herkese açık bir gönderiyi paylaşamıyorsanız, çözümün nedenlerini aşağıdaki gibi bulabilirsiniz. Her şeyden önce, Instagram uygulamasının bazen belirli nedenlerle yanlış gittiği bu önemli ipucunu düşünün ve bu tür hatalarla yüzleşmeye çalışın. Hikayelerde paylaşılan gönderilerde bulunan sıkıcı bir sorundur.

Takip ettiğiniz kişinin muhtemelen, onları takip etmeleri için insanları kabul etmesi gereken bir Instagram özel hesabı vardır. Herkese açık hesaplardaki gönderileri Instagram hikayesinde kolayca paylaşabileceğinizi bilin. Gerçekten de, gönderiyi kendi hikayelerinizle paylaşamamanızın en önemli nedenlerinden biri. Hikayede gönderi paylaşma sorununun birkaç olası nedeni şunlardır:

Instagram hesap sahibi, takipçilerinin hikayeyi paylaşmasına izin vermedi.

Bu, hikayenizde bir gönderi paylaşamamanızın EN YAYGIN nedenidir. Instagram sahibi profili > Ayarlar > Gizlilik ve Güvenlik > Hikaye Kontrolleri > Paylaşılan İçerik bölümünden ayarı değiştirmelidir . Kullanıcı, gönderileri diğer kullanıcıların Instagram hikayeleriyle paylaşma olasılığını sağlamak için ayarı bu şekilde değiştirmelidir.

Bu, iPhone kullanıcıları için bir hatadır.

Bu hata, Apple veya iPhone kullanıcıları için mevcuttur. Bir android cihaz ile Instagram hesabınıza giriş yapmaya çalışırsanız, onu geride bırakabileceksiniz. Bir Instagram sorunu var ve şimdilik bunu bir Android cihazdan paylaşmanız gerekecek.

Birden fazla Instagram hesabınız var

Bu konuda hikayedeki gönderilerin mobil ve dizüstü bilgisayar tarayıcısında paylaşılıp paylaşılmadığını kontrol etmeye çalışın çünkü bu bir şekilde Instagram adına birden fazla Instagram hesabı için oluyor.

Instagram'ın son sürümüne güncelleme yapmadınız

Bu nedenle, piyasada en son sürüm yoksa, bu adımı geride bırakmak için Android için Google Play Store'dan, iPhone için App Store'dan ve iPad'den güncelleyin. Ancak endişelenmeyin, gönderiyi gerçekten paylaşmaktan hoşlanıyorsanız ve kişi içerik paylaşma özelliğini etkinleştirmediyse, bir hikayenin ekran görüntüsünü alıp kırpabilir ve orijinal hesabı Instagram hikayenizde etiketleyebilirsiniz. Yine de, bunu yapmak için izin istemeniz gerekebilir.

Instagram hikayesinde gönderi paylaşamıyorsanız nasıl düzeltilir? 

  • Paylaşmayı sevdiğiniz Instagram gönderisine gidin ve kağıt uçak simgesine dokunun .
  • “ Hikayenize gönderi ekleyin ” seçeneğine dokunmanız gereken bir menü açılacaktır .
  • Takipçilerle paylaşılacak hikaye için metin, özelleştirilmiş arka plan ekleyin (isteğe bağlı)
  • Gönder'e dokunun, en üstte hikayeniz ve yakın arkadaşınız olmak üzere iki seçenek içeren bir liste görünecektir.
  • İstediğiniz her birini seçin ve son olarak paylaşıma dokunun.

Genel olarak, Instagram sorunlarıyla karşılaştığınızda ne yapmanız gerektiğini netleştirmek istediğim bir şey aşağıda listelenmiştir.

  • Cihazınızı yeniden başlatmak, bazı geleneksel sorunları aşmak için yardım almanın yaygın yollarından biridir, kapatmak için cihazınızın güç düğmesini basılı tutun. Telefonunuzu tekrar açmadan önce en az 20 saniye bekleyin.
  • Instagram uygulamasını cihazınızdan kaldırıp yeniden yükleyin, bundan yararlanmanın ikinci yolu. Ancak tekrar oturum açmanız gerekeceğinden şifrenizin olması gerektiğini unutmayın. Profiliniz ve gönderileriniz Instagram'da güvende olacak.
  • İnternet bağlantınızı WIFI'dan hücresele veya tam tersine kontrol edin. Ayrıca uçak modunuzu açabilir ve ardından bağlantınızla ilgili sorunu sıfırlamak için tekrar açabilirsiniz. Uygulamayı kaldırmadan önce bunu denemek isteyebilirsiniz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle