GNS Network

Engellenen Gönderilemeyen veya Gösterilmeyen Instagram Yorumları Nasıl Düzeltilir?

Engellenen Gönderilemeyen veya Gösterilmeyen Instagram Yorumları Nasıl Düzeltilir

Instagram (IG) yorumlarının düzgün görünmediğini veya yüklenmediğini mi düşünüyorsunuz? Yoksa Instagram uygulaması size “Yorum gönderilemedi” hata mesajını göstermeye devam ediyor mu? Hevesli bir Instagram kullanıcısıysanız, hemen hemen her gönderide mutlaka birkaç spam gönderi olduğunu fark etmişsinizdir . Bu doğru, hesaplarını kendi kendine tanıtanlar ve hatta daha komik sahte Instagram “thots” gibi. Instagram yorumlarını okumanın gerçekten eğlenceli olduğu güzel zamanları hatırlıyor musunuz?

Artık Instagram yorum yapma, kullanıcıların yüklenen bir fotoğraf hakkında etkileşimde bulunmaları ve sohbet etmeleri için değerli bir özellik olmaktan, bir yanlış bilgi cenneti ve hızlı zengin olma şemaları haline geldi. Bu nedenle, bunun Instagram'ın daha sıkı önlemler aldığı bir özellik olması şaşırtıcı değil . Ne yazık ki, biz “insan” kullanıcılar, Instagram'ın eylemlerinin ve anti-bot yasaklarının akıbetini yaşayabiliriz .

Instagram Yorum Sorunları

Instagram kullanıcılarının şikayet ettiği yaygın bir hata , yükleme sırasında takılan yorum bölümleridir . Bu sorun genellikle zayıf bir internet bağlantısı veya şans eseri bir Instagram sunucu tarafı sorunu nedeniyle ortaya çıkar. Ayrıca, bazı kullanıcılar , önizlemede yüksek bir sayı görmelerine rağmen , ana sayfa ve Keşfet sayfasındaki yayınların altında boş Instagram yorumları bile buluyor . Gerçekten de garip ama tipik bir konu daha. Bunun yanı sıra, sayısız kullanıcının Instagram yorumlarının yayınlanmadığını iddia ettiğini duyduk . Bu nedenle, kullanıcılara Instagram'ın yorum yapmalarını "engellediği" izlenimini veriyor . Algoritma yanlışlıkla hesabınızı bot veya spam olarak işaretlediyse bu doğru olabilir. Bazen, rezil Instagram “Yorum gönderilemedi” hata mesajını bile alıyorlar .

Peki, benzer bir Instagram yorum sorunu görüyor musunuz? Deneyiminizi yorumlarda paylaşın , umarım yardımcı olabiliriz. Genel olarak, Instagram yorumlarındaki kullanıcı deneyiminin o kadar da iyi olmadığını söylemek güvenli. Son zamanlarda çoğu sosyal medya sitesi için benzer bir zorluk olduğuna inanıyoruz . Bununla birlikte, ucuz "takipçi" üstünlüğü için yarışan sayısız sayfayla Instagram'ın elinde çok şey var. Bu nedenle, Instagram yorumlarının gösterilmediği veya engellendiği zaman denemek için 13 düzeltmeden oluşan bu kılavuzu derledik. Bu düzeltmeler bir kullanma olsun, tüm mobil kullanıcılara hitap unutmayın Android , iPhone , veya iPad .

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle