GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Çıkış Hatası

Instagram Çıkış Hatası

Dünyanın altıncı büyük sosyal medyası olan Instagram, bu günlerde zorlu ve bir şekilde kafa karıştırıcı hale geliyor. Birçok kullanıcı Instagram'ı kullanırken sorunlarla karşılaşıyor ve bazıları, giriş yapmakta sorun yaşadıklarını veya Instagram'dan istenmeyen şekilde, bildirimde bulunmadan veya herhangi bir şifre değişikliği yapmadan çıkış yaptığını bildiriyor.

Instagram'ın oturumunuzu kapatmaya devam etmesinin nedenleri

Günümüzde Instagram, her yaştan en popüler sosyal medyadan biri haline geldi ve Instagram, işletme hesabını ortama eklediğinden, çoğu işletme, işlerini geliştirmek için kullanmaya hevesli. Dolayısıyla, bireyler için Instagram hesaplarının ne kadar hayati olabileceği açıktır. Ancak, bu geniş sosyal medya en sık algoritmasını değiştiriyor. Bu nedenle, onu kullanırken bazı hatalar veya sorunlar ortaya çıkacaktır. Bildirilen bu sorunlardan biri de Instagram'ı telefonda kullanırken hatayı görmeniz, bazen aniden oturumunuzu kapatıp tekrar giriş sayfasına göndermesi, bazen de isteğinizle ilgili bir sorun olduğunu gösteren hatayı göstermesidir.

Instagram uygulamasını kullanırken herhangi bir sorun yaşadıysanız ve kullanırken sizi dışarıda tutuyorsa, nedenleri ve çözümleri burada. Sorunu düşünürken, bunun en çok Instagram uygulamalarına çok sayıda hesap ekleyenlerde olduğunu gördük. Ayrıca, Instagram'dan ani çıkış, şifre değişikliği nedeniyle de olabilir. Bu, herhangi bir cihazdan şifreniz değişirse, diğer tüm aktif cihazların devre dışı kalacağı (veya oturumları kapatılacağı) anlamına gelir. Görünüşe göre bu sorunla yüzleşmenin diğer nedeni bir Instagram hatasıydı. Ancak Instagram yardım merkezine göre artık bu hatayı almamalısınız. Yine de, bu hatayla ilgili hala sorun yaşıyorsanız, bir sonraki bölümde Instagram'da bu tür bir hatanın olası çözümlerini açıklayacağım.

Instagram tekrar tekrar oturumunuzu kapatırsa ne yapmalısınız?

Instagram'da bir hesaptan ani çıkış yapmak gerçekten sinir bozucu ama umarım bu konuyu araştırdık ve sorunları çözebilecek bazı yollar bulduk. İlk çözüm, diğer hesapları giriş sayfalarınızdan kaldırmak ve tekrar hesap eklemektir. İkincisi ise burada açıklayacağım cep telefonunuzdan önbelleği temizlemelisiniz.

iOS kullanıcıları için:

Ayar > iPhone depolama alanına gidin

Ve uygulamalara gidin, Instagram'ı bulun ve üzerine dokunun; iki düğme göreceksiniz. Birincisi, boşaltma Uygulamasıdır ve Uygulamayı silin. Nakit ödemeyi almak için Boşaltma Uygulamasına dokunun . Nakit temizlemek, verilerinizi ve belgelerinizi etkilemez ve yalnızca uygulamalarınızdaki fazladan dosyaları kaldırır. Boşaltma uygulamalarına dokunarak; uygulama cihazınıza yeniden yüklenecektir.

Android kullanıcıları için:

Süreç neredeyse aynı. Bu talimatı izleyin:

Uygulamalar > Instagram > Depolama > Önbelleği Temizle'ye gidin

Bahsettiğim gibi, Instagram şifrenizi başka bir cihazdan değiştirmek, hesabınızdan çıkış yapmanıza neden olabilir. Eğer böyle hissediyorsanız, giriş sayfasındaki unutulan şifre bölümüne gitmenizi ve Instagram'ın sizden istediği bilgiler üzerinden şifrenizi sıfırlamayı denemenizi önemle tavsiye ederiz. Yukarıdaki tüm ipuçları size yardımcı olmadıysa, sorunu bildirmek için Instagram desteğine başvurmalısınız.

Çözüm

Son tavsiye, Instagram'ı kullanırken ayarlarınızı ve gizliliğinizi kontrol etmenizin daha iyi olduğudur. Telefonunuzda sıkı bir gizlilik ayarlarsanız, özellikle diğer cihazlardan giriş yaparken uygulamaya giriş yapmakla ilgili daha fazla sorun yaşayabilirsiniz. Telefonunuzu ve Facebook sayfanızı Instagram hesabınıza bağlamanın sizin için daha iyi olduğunu unutmayın. Tüm bunlar, oturum açma sorununuz olduğunda hesabınızı kurtarmanıza yardımcı olur.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle