GNS Network

ÇÖZÜM Instagram E-posta Onaylama Hatası

Instagram E-posta Onaylama Hatası

Belirli durumlarda Instagram, oturum açarken e-posta onayı isteyecektir. Bu, Instagram'ın hesap profilindeki e-posta adresinin sahibi olduğunuzu doğrulamasını sağlar. Ancak bazı durumlarda, Instagram size onay e-postasının gönderildiğini söylese bile mesaj orada değildir ve gelen kutunuza herhangi bir mesaj gelmeden 10 dakikadan fazla geçerse (spam klasörünü de kontrol ettiğinizden emin olun), Aşağıdaki çözümü kullanmadığınız sürece büyük olasılıkla asla ulaşmayacaktır:

Instagram e-posta onay mesajını alma adımları

Adım 1 : Bir hesapla giriş yapmanız gereken sayfada Instagram giriş sayfasına gidin / Instagram uygulamanızı açın ve şifremi unuttum'a tıklayın.

Adım 2 : Hesap için parola sıfırlama işlemine devam edin. Şifre değiştirme mesajı en fazla birkaç dakika içinde ulaşmalıdır. Ancak bu noktada parola değiştirme e-postasını hala alamayabilirsiniz, bu nedenle e-postayı tekrar göndermek için 1. ve 2. adımları tekrarlamanız gerekir.

3. Adım (bazen isteğe bağlı olabilir) : E-postayı aldıktan sonra Instagram şifresini sıfırlamaya devam edebilirsiniz, bunun için Instagram'a yönlendirileceksiniz. (bir yere not etmeyi unutmayın).

Adım 4 : Bir sonraki girişte, Instagram tekrar e-posta onayı isteyecek, doğrulama e-postasını göndermeye devam edecek ve şimdi mesaj gelen kutunuza düşmelidir. E-posta gelmeden önce biraz gecikme olabileceğinden sabırlı olun . Mesajı açın ve kodu alın veya bağlantıyı takip edin.

Hala kodu içeren e-postayı almıyor musunuz?

Bazen Instagram karamsar olabilir. Kodu ilk denemede hala almıyorsanız, bu e-postanın ulaşmasını sağlamak için yapabileceğiniz bir şey daha var. Kodu yeniden göndermeyi denemek için ' Yenisini al ' bağlantısını tıklayın. Yine, IG'nin e-postayı göndermesi için birkaç dakika beklemeniz gerekebilir. Bu bağlantıya 1-2 kez tıklamak, e-postanın ulaşması için yeterli olacaktır. Yeniden denemeler arasında minimum 60 saniye bekleme süresi olabilir, bu yüzden çok hızlı kullanmayın.

Adım 5 : Mesajda bulunan kodu veya bağlantıyı kullanarak e-postayı onaylamayı tamamlayın.

Hesap telefon doğrulaması mı istiyor?

Panik yapma. Bu herhangi bir zamanda olabilir ve oturum açmak için kullanılan IP/Proxy, cihaz parmak izi, hesaplara eklenen veriler (resimler, bağlantılar, anahtar kelimeler, ifadeler) veya hesaplarla yapılan işlemler nedeniyle tetiklenebilir.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle