GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Giriş Hatası Veriyor

Instagram Giriş Hatası Veriyor

Kullanıcıların Instagram'a giriş yaparken bazen karşılaştıkları hatalardan biri de Talebiniz İle İlgili Bir Sorun Olanı Özür Dilerim . Instagram oturum açma hatası genellikle IP adresiniz Instagram tarafından engellendiğinde oluşur. Bu durumda bu hata oluştuğunda telefonunuz ile hesabınıza giriş yapamadığınızı size bildirir. Son zamanlarda Instagram'a giriş yapmakta sorun yaşadım! Birkaç gün bu sorunla uğraştım. Kullanıcı adımı ve şifremi doğru girdiğimi biliyordum ama yine de Instagram hata verdi ve hesabıma giriş yapamadım! Muhtemelen siz de benim gibi Instagram'a giriş yapmakta sorun yaşıyorsunuz! Ama merak etmeyin çünkü bu sorunu bende yaşadım ve birkaç gün araştırdım. Şimdi Instagram Giriş Hatalarını çözmeniz için size rehberlik edeceğim !

Instagram'a giriş yapma sorununu çözün

Üzgünüz, Instagram Talebinizle İlgili Bir Sorun Var Hesabınıza giriş yaparken hata oluştu . Bu hata, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle oluşur:

 • Zayıf internet bağlantısı veya zayıf internet kapsamı
 • Instagram sunucularıyla ilgili sorunlar
 • Instagram hüküm ve koşullarının ihlali

Instagram Giriş Hatasını düzeltmek için ne yapabilirim?

Instagram giriş hatasından kurtulmak için 10 yöntem seçtik. Instagram hesabınıza giriş yapma sorununu çözmek için aşağıdaki yöntemleri deneyin.

1- Bazen Instagram sunucularında sorun oluyor!

Instagram'a girişte sorun yaşamanızın nedenlerinden biri Instagram'ın kendisidir. Instagram haberlerini çeşitli mecralardan takip edebilirsiniz. Bu durumda sizin tarafınızdan hiçbir şey yapılmaz ve beklemeniz gerekir!

2- Instagram'ın en son sürümünü kullandığınızdan emin olun.

Instagram'ın eski mi? Öyleyse şimdi başlayın ve en son sürümü indirin. Uygulama eski olduğu için çoğu zaman hesabınıza giriş yapamadığınızı unutmayın. Android işletim sistemini kullanıyorsanız Google Play'den, iOS ise Instagram App Store'dan indirip yükleyin.

3- Instagram uygulamasını silin ve yeniden yükleyin

Bu hatayı düzeltmenin en iyi yollarından biri Instagram uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemektir. Yeniden yüklemek için Instagram'ın en son sürümünü yüklediğinizden emin olun.

4- Modem ile İnternete Bağlanın

Çoğu zaman internete Mobil Data ile bağlanıyoruz. Instagram giriş hatası sorununu çözmenin bir yolu WiFi'ye bağlanmaktır. Mobil ağ bağlantısını kesin ve WiFi'ye bağlanın. Kullanıcı adını ve şifreyi tekrar girin ve Giriş'e tıklayın. Daha önce WiFi kullanıyorsanız; Modemi sıfırlayın veya başka bir modeme bağlanın.

5- Başka bir cihazla (mobil, bilgisayar, tarayıcı) Instagram'a giriş yapın

Başka bir cep telefonu veya bilgisayar ile Instagram'a giriş yapın. Tabii ki, hesabınıza farklı tarayıcılarla giriş yapmanızı öneririm. hata sorununun çözülme olasılığı çok fazla. Android kullanıyorsanız Chrome tarayıcıyı, iOS iseniz Safari'yi kullanın. Cep telefonu veya bilgisayar olması fark etmez.

6- Instagram Hesabınızı Devre Dışı Bırakın

Bunu düzeltmenin bir yolu, hesabınızı geçici olarak silmektir. Devre dışı bırakmak için bunu uygulama veya Instagram sitesi ile yapabilirsiniz. Devre dışı bırakma hakkında bilginiz yoksa Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme ve Verilerinizi İndirme makalesini okuyun. Devre dışı bıraktıktan sonra hesabınızı etkinleştirin ve hesabınıza tekrar giriş yapın.

7- Cep telefonu numaranızı değiştirin

Instagram'a kaydolurken bir cep telefonu numarası girmiş olabilirsiniz. Deneyimler, bu sayıyı değiştirmenin hata sorununu çözme olasılığının daha yüksek olduğunu göstermiştir. Bunu yapmak için Instagram Web'i kullanmalısınız. Instagram sitenize ve hesabınıza giriş yapın. Şimdi aşağıdaki adımları uygulayın:

 • Profil resmi simgesine tıklayın ve profilinizi girin.
 • Profili Düzenle'yi tıklayın.
 • Telefon numarası alanında cep telefonu numarasını değiştirin.
 • Değişikliği kaydetmek için gönder düğmesine tıklayın
 • Numarayı değiştirdikten sonra Instagram uygulamasına giriş yapın.
 • Oturum açma konusunda yardım alın seçeneğini tıklayın
 • Yeni cep telefonu numarasını aşağıdaki kutuya girin
 • Giriş kodunun size kısa mesajla gönderilmesi için SMS gönder seçeneğini seçin.
 • Şimdi size gönderilen kodu aşağıdaki kutuya girin
 • Hesabınıza giriş yapmak için ileriyi tıklayın. Büyük olasılıkla giriş hatası sorunu çözülecektir.

8- Paralel Uzay Uygulamasını Kullanın

Yukarıdaki yöntemleri denediyseniz ve yanıt alamadıysanız, Parallel Space yazılımını yüklemenizi öneririm. Google Play'den Parallel Space uygulamasını indirin . Uygulamayı yüklediğiniz Instagram uygulamasını oradan bulun ve Parallel Space'e Ekle'ye tıklayın. Instagram simgesini basılı tutun ve Kısayol Oluştur'u seçin. Instagram'da oturum açma sorununu çözmek için Instagram'a ve hesabınıza aynı simge ile giriş yapın.

9- Facebook üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapın

Sorunu çözmenin bir yolu, Facebook ile Instagram'a giriş yapmaktır. Instagram hesabınıza giriş yapma sorunu büyük ihtimalle bu şekilde çözülecektir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 • Instagram Web üzerinden hesabınıza giriş yapın.
 • Facebook hesabınıza bağlanırsanız, ayarlarda hesabınızın Facebook ile bağlantısını kesin.
 • Şimdi Facebook'a giriş yapın ve yeni bir hesap oluşturun.
 • Instagram Web'e giriş yapın ve ayarlarda hesabınızı yeni Facebook hesabına bağlayın.
 • Cep telefonunuzdan Instagram bilgilerinizi hafızanızdan silin. (Önbellek)
 • Ayarlar> Uygulama> Uygulama yöneticisi> Instagram> Depolama> Önbelleği temizle
Instagram uygulamasına giriş yapın ve Facebook ile Giriş Yap'a tıklayın.

10- Son çözüm, fabrika ayarlarına dönün!

Hiçbir yolu olmadığında, fabrika ayarlarına dönme seçeneği ile telefonu mutlu etmelisiniz! Fabrika ayarlarına sıfırlama, oturum açma sorununu büyük olasılıkla çözecek yollardan biridir. Dikkat! Dikkat! Bunu yapmadan önce verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.
 • Ayar> Yedekle ve sıfırla> fabrika verilerine sıfırla
 • Sıfırladıktan sonra Instagram'ı yükleyin ve hesabınıza giriş yapın.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle