GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Güncelleme Hatası

Instagram Güncelleme Hatası

En yaygın Instagram arızalarından biri, kullanıcıların gönderilerinin göründüğü bölüm olan feed ile ilgili sorunlardır. Facebook'a ait uygulama , yayınlar bölümünü yüklerken yaşanan sorunları yansıtmak için çeşitli uyarılar içeriyor. Burada size "Yayın güncellenemiyor" mesajının neden göründüğünü, yayının neden görünmediğini veya etkinliğin neden yüklenemediğini anlatıyoruz. Bu hata birkaç nedenden dolayı meydana gelebilir. Bunlardan en önemlisi, cep telefonunuzun sabit bir internet bağlantısına sahip olmaması, dolayısıyla yayınların doğru bir şekilde yüklenememesi ve bu uyarının ortaya çıkmasıdır. Bu durumda çözüm WiFi veya mobil veri bağlantısını kontrol edip sayfayı yenilemektir.

Instagram'daki bu hatanın bir başka nedeni de uygulamanın en son sürüme güncellenmemiş olmasıdır. Bu nedenle, feed doğru yüklenemiyor. Herhangi bir güncellemeniz olup olmadığını kontrol edin. Bunu yapmak için Google Play > Uygulamalarım > Güncellemeler'e gidin. Öte yandan, Instagram çöktüğünde, sunucular kapalı olduğu ve beslemeyi yükleyemediği için bu mesajı da alabilirsiniz. Bu durumda tek çözüm uygulamanın sunucularının normale dönmesini beklemektir. Uygulamaya girdiğinizde Instagram beslemesinin görünmemesi mümkündür. Çoğu durumda, genellikle bir ağ sorunundan kaynaklanır. Yapılacak en iyi şey, cep telefonunuzu WiFi ağından ayırmak ve yeniden bağlamaktır. Ayrıca telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyebilir ve uygulamayı kapatmaya zorlayabilirsiniz.

Uygulamayı kapatmaya zorlamak için Ayarlar > Uygulamalar > Instagram > Durmaya zorla'ya gidin. Instagram'ın önbelleğini temizlemeniz de önerilir. Bunu Ayarlar > Uygulamalar > Instagram > Önbelleği Temizle veya Verileri Temizle'ye giderek yapabilirsiniz. Şimdi uygulamaya tekrar girin ve beslemenin görünüp görünmediğini kontrol edin.

Instagram etkinliği yükleyemedi

Sosyal ağda sorun yaşarken ortaya çıkabilecek bir diğer uyarı ise Instagram'ın aktiviteyi yükleyemediğidir. Yine, genellikle internet bağlantısı sorunlarından kaynaklanır, ancak uygulamanın kendisinde veya hatta cihazınızda bir arıza olması da mümkündür. İşte bunu çözmek için bazı ipuçları.

  • WiFi veya mobil veri bağlantınızı kontrol edin.
  • Cep telefonunuzu yeniden başlatın ve uygulamayı yeniden açın.
  • Ayarlar > Uygulamalar > Instagram > Durmaya zorla'da uygulamayı kapatmaya zorlayın.
  • Instagram uygulamasında güncellemeleri kontrol edin.
  • Telefonunuzu en son sürüme güncelleyin. Bunu Ayarlar > Sistem > Yazılım güncelleme bölümünden yapabilirsiniz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle