GNS Network

LinkedIn Sayfaları Artık Uzun Biçimli İçerik Yayınlayabilir

LinkedIn Sayfaları Artık Uzun Biçimli İçerik Yayınlayabilir

LinkedIn'in yeni Sayfalar İçin Makaleler, şirketlere bir karakter sayısıyla kısıtlanmak yerine ilk kez uzun biçimli içerik yayınlama yeteneği verir. Ayrıca, şirket sayfaları, canlı içerik üretmenin yeni bir yolunu ve LinkedIn Reklamlarında yeni kampanya seçenekleri kazanıyor. LinkedIn toplamda üç yeni özelliği kullanıma sunuyor:

 • Sayfalar İçin Makaleler
 • LinkedIn canlı etkinlikleri
 • LinkedIn Ads ile marka oluşturmayı optimize etmenin ve ölçmenin yolları

İşte her biri hakkında daha fazlası.

Sayfalar İçin Makaleler

LinkedIn kullanıcıları uzun zamandır kişisel hesaplarından daha uzun içerik yayınlayabiliyor. Şirket sayfaları ise rastgele bir karakter sayısıyla sınırlandırılmıştır. Şirketlerin herhangi bir uzunlukta blog tarzı içerik oluşturmasına ve yayınlamasına olanak tanıyan LinkedIn'in yeni Sayfalar İçin Makaleler girişimi için artık durum böyle değil. Sayfalar İçin Makaleler ayrıca içeriği okuyan ve içerikle etkileşime giren kişilerin firma grafikleri de dahil olmak üzere ayrıntılı hedef kitle bilgileri sağlar. LinkedIn'de yayınlamaya aşina olan sayfalar için en iyi bölüm - aynı süreci takip edebilirsiniz. Eğer aşina değilseniz, makaleleri sayfanız olarak nasıl yayınlayacağınız aşağıda açıklanmıştır. İlk olarak, sayfanızın 'Süper' veya 'İçerik' yönetici görünümüne erişin. Ardından, Gönderi başlat isteminin altında Makale yaz ' ı tıklayın .

LinkedIn Canlı Etkinlikleri

LinkedIn, sayfaların daha fazla erişim ve etkileşim elde etmesine yardımcı olmak için "Programlanmış LinkedIn Canlı" ve "LinkedIn Etkinlikleri" ürünlerinin birlikte daha iyi çalışmasını sağlıyor. Canlı akışı etkinlik planlama ile birleştiren LinkedIn Live Events adlı yepyeni bir ürün tanıtılıyor . Basitleştirilmiş deneyim, şirketlerin şunları yapmasına olanak tanır:

 • Bir canlı akışı önceden hedeflenen bir kitleye tanıtın
 • Kayıt sahiplerini bilgilendirin ve etkinlik yayınlandığında Sayfa takipçilerini seçin
 • LinkedIn'deki herkesten, gösteri sırasında ve sonrasında “Katıl” seçeneğine tıklamış olsun ya da olmasın, etkinlik sayfasında görüşler oluşturun.
 • Daha fazla erişim ve etkileşim için canlı içeriğin tekrarını paylaşın.

LinkedIn, özelliği erişilebilir ve kullanımı kolay hale getirmek için Canlı Etkinlikler için ek güncellemeler sunuyor. Ek güncellemeler şunları içerir:

 • LinkedIn Live'a erişim için daha az takipçi gerekir
 • LinkedIn Live adayları için otomatik ve hızlandırılmış inceleme süreci
 • Bir Sayfa onaylandıktan sonra tüm Sayfa yöneticileri yayına geçebilir
 • Etkinlikler için genişletilmiş kayıt formu
 • Zapier ile bir müşteri adayı yönetimi entegrasyonu

LinkedIn Reklamlarıyla Marka Bilinirliğini Ölçün ve Optimize Edin

LinkedIn Ads'e yönelik üç güncelleme, şirketlerin marka oluşturma hedeflerine doğru çalışmasına ve sonuçları ölçmesine yardımcı olacak.

Marka Yükselişi Testi

Bu yeni özellik, şirketlerin, markalarının algısını temel alarak LinkedIn Reklamlarının markaları üzerindeki etkisini ölçmelerine olanak tanır. Reklamların bir şirketin markası üzerindeki etkisi, temel raporda bulunan temel metriklere göre test edilecektir.

Erişim Optimizasyonu

Şirketler artık belirli sayıda benzersiz üye hesabına dağıtım için LinkedIn Reklamlarını optimize edebilir. Bu, reklamların tekrar tekrar aynı kullanıcılara gösterilmek yerine yeni ve alakalı kitlelere gösterilmesini sağlamaya yardımcı olacaktır.

Erişim/Sıklık Tahmini ve Raporlama

Tahmin aptalında marka bilinirliği kampanyaları için öngörülen erişimi ve sıklığı görüntüleyin ve Campaign Manager raporlarında sonuçları ölçün.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle