GNS Network

Hakkımda

beytullahgunes.com kişisel bir blog sayfasıdır. Herhangi bir ürün, hizmet vb tanıtımı yapılmaz. Hiçbir içerik en iyisidir, en iyi çözüm yöntemidir olarak sizlere sunulmaz. Anlatımlar denenmiş özgün anlatımlar olup, haber içerikli metinler kaynak gösterilerek yayınlanır. Daha önce başka bir kaynaktan okuduğunuz benzer bir içerik var ise yorum yolu ile kaynak vererek sayfa içerik çeşitliliğine katkıda bulunabilirsiniz.

Beytullah Güneş Kimdir?

1984 yılında Giresun - Bulancak'da doğmuş burada yetişmiş, ilk orta ve lise öğrenimini burada görmüştür. Üniversite eğitimini Erzurum Atatürk Üniversitesinde gördüğüm dnem olan 2002 yılında ilk web sitesini ve forumlarını kurarak web tabanlı uygulamalar konusunda hobi olarak çeşitli internet siteleri, browser oyunları gibi deneyimlerim olmuştu. Bu dönemde hem okul, hem staj ve hem de hobi olarak web uygulamaları ile ilgilendim.

Üniversite sonrası özel ve sözleşmeli öğretmenlik yaptığım dönemde; 10'a yakın alanda sertifika eğitimi, bir yüksek lisans, bir AÖF eģitimlerimi yanında web çalışmalarımı da sürdürdüm. Askerlik sonrası hobi olarak yaptığım internet siteleri için mesleğimden çok maaş vaadetmesi ve atama sorunları nedeni ile profesyonel olarak tam zamanlı editörlük, SEO, web tasarım, hosting yönetimi, reklam kampanya yapılandırması ve yönetimi gibi farklı pozisyonlarda - projelerde meslek hayatımı sürdürdüm.

Son olarak 2019 yılında memleketim olan Giresun'da GNS Network'ü kurdum. Yılların sağlamış olduğu porföyüm ya da yeni ulaşan müşterilere GNS Network üzerinden kendi yazılımlarım, hazırladığım temalar ve diğer bir çok alanda hizmetlerim ile çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Şikayetler Geri-Bildirimler

Şikayet ve geri-bildirimleriniz için iletişim sayfasında da yer alan "iletisim@beytullahgunes.com" e-posta adresine mail yolu ile ulaşabilirsiniz.. Mailler sürekli takip edilmektedir ve gerekli durumlarda geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Tanıtım İçerikli Yorumlar ve Tanıtım Yazıları

Blog sayfama tanıtım yazıları alınmamaktadır. Ücretli herhangi bir talep ile iletişim kurmayınız.  Geri dönüş yapılmaz. Yorumlar tanıtım linkine göre değil içeriğine göre onaylanır. Anlamsız metinler, yinelenen metinler, argo ya da rencide edici içerikler barındırmayan her yorum onaylanır.

Temalar Scriptler

Önerilen tema ya da scriptler dışında tafımdan hazırlanarak blog sayfamda dağıtılan tema ve scriptlerin hiçbiri ücret karşılığında sunulmamaktadır. Başka bir kaynakta bu tema ve scriptleri kandi andalına ya da benim adımı kullanarak ücret karşılığında sunan kaynaklara lütfen itibar etmeyiniz.

Yardım İstekleri

Yardım istekleri için mail adresi yerine yorum sistemini kullanarak ilgili konu altından yorum yolunu kullanınız. Aksi durumlarda bu gibi içeriklerdeki maillere geri dönüş yapmıyorum.

İçerikler

Blogda yer alan nasıl yapılır içerikleri denenmiş ve gorselleri ile size sunulan içeriklerdir. Haber içerikli içerikler bir çok kaynaktan okuyarak karşılaştırmalar yapabileceğiniz yaygın içerikler olup son olarak SEO içerikleri yine denenmiş ve sonuçları sunulan içeriklerdir. Hiçbir SEO makalesinde kaynak ve sonuç güvenilir olmayıp sürekli yapılan güncellemeler ve arama motorlarının yol ve yöntem paylaşımı yapmaması nedeni ile detaylı bir şekilde okuyup değerlendirerek uygulama yapmak sizi gereksiz zaman kaybından koruyacaktır.

Abonelik Bildirimi ve Mail Abonelik

Bloga ilk girişinizde sizi karşılayan abonelik bildirimi bir browser abonelik bildirimi olmakla birlikte blogda olmasanızda yeni bir içerik eklendiğinilgi oranına göre size küçük mesaj bildirimleri yapmaktadır. Tarayıcınızdan herhangi bir veri toplamaz. Aşırı sık kullanılan bir yöntem değildir sizi rahatsız etmez. Çok rabet gören konulardan haberdar olmak istiyorsanız browser aboneliğini kullanmanızı öneririm.

E-Posta aboneliği blog sağ barda bulunan "Takip" kısmında yer alan mail aboneliğini kullanmanız durumunda bloga yeni içerikler eklendiğinde sizi mail yolu ile blog akışından haberdar eder.

Yorum aboneliği ise yorum yaparken varsayılan olarak yorum kutusu sağ alt kısmında bulunan kutucuğu işaretlemeniz halinde aktif olur ve sizi o sayfadaki yorum etkinliklerinden haberdar eder. Bu yöntemi bir soru sorduğunuzda PC başında yanıt beklememeniz için kullanmanızı öneririm.

Hakkımda Sayfasını Takip Ediniz

Hakkımda sayfası sizlerden gelen yorum, mail ya da güncellemeler kapsamında sürekli yenilenen bir sayfadır ve blog kullanımı ve sağlıklı bir etkileşim hakkında size bilgi vermektedir.