GNS Network

Wiki Tanıtım Backlink Siteleri


Wiki tanıtım ve backlin siteleri arşivime konu sonundan ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Bu gün de yine bir kaç gün önce başlamış olduğum backlink veren siteler yazılarıma devam ediyorum. Kategorilere ayırdığım için sanırım biraz uzun sürdü ancak son olarak bu yazım dışında 3 farklı kategoriden baklink siteleri kaldı.
Kalan kategorileri de paylaşarak yazı dizimi sonlandırmış olacağım. Artık özel mesajlar yolu ile backlink arşivi listesi isteyen arkadaşlara da bu paylaşımlardan sonra yanıt vermeyi düşünmüyorum.

Biraz wiki tanıtımlardan bahsedecek olursak bir önceki yazım da da değindiğim gibi bu backlink arşivini kategorilere ayırmamdaki tek neden her kategorinin kendine özgü çalışma metodları olmasıdır. Tıpkı forumlarda signature metodu uygulanıyorsa wiki tanıtımlar ile backlink sağlaya bilmeniz için de farklı metodlar uygulanmaktadır. Wiki sitelerinde genel olarak adminler (çok köklü siteler dışında) yazının bilgi değerine bakarlar ve bu şekilde makaleleriniz onaylanır ya da ön onaysız ise yayında silinmeden kalır. Sonuç olarak wiki tanıtımlar ile backlink sağlamak istiyorsanız biraz oturup detaylı bir makale hazırlamanız gerekmekte. BEnim önerim 3 ya da 4 adet önceden oturup yazdığını detaylı yazılarınızı spinleme metodu ile yabancı wiki sitelerinde kullanmanız. Yerli siteler malum pek az sayıda bunlarda da illaki yer almak istiyorum diyorsanız eğer ayrıca detaylı uzunca bir yazı yazmanızda fayda var.


Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle