GNS Network

Aynı telefonda birden fazla instagram, snapchat ve whatsapp kullanma


Instagram uygulamasının çoklu hesap özelliği sayesinde aynı anda 5 farklı hesaba kadar kullanımı mümkündür. 5 hesaba kadar hesap eklemek için instagram ayarlarında bulunan hesap ekle seçeneğini kullanabilirsiniz. instagram hesabına daha fazla hesap eklemek isteyenler için ise farklı çözüm yöntemleri var. Çok fazla instagram hesabınız varsa hesaplardan çıkış yapmadan kolayca birçok hesabı kullanabilirsiniz.

Birden çok instagram hesabını tek telefondan açmak isterseniz kullanabileceğiniz yöntemler şöyle.

Android telefonların birçoğunda misafir hesabı vardır. Samsung telefonlarda bu özellik şuan için aktif olmasa da diğer telefonlarda misafir hesabını kullanarak aynı telefonda birden çok android oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz misafir hesabına instagram uygulaması yükleyerek aynı telefonda 10-15 instagram hesabı açabilirsiniz.

Telefonunuzda misafir hesabı özelliği yoksa Paralel space adlı uygulama ile birden fazla instagram hesabını tek telefondan kullanabilirsiniz. Paralel space uygulaması sadece instagram değil aynı zamanda whatsapp, facebook, snapchat gibi birçok uygulamayı aynı anda çoklu olarak kullanmaya izin veriyor.

Aynı telefondan 2 snapchat kullanmak için Paralel space uygulamasını kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde tek telefon üzerinden 2 whatsapp açmak için Paralel Space uygulamasını tavsiye ederim. Buna benzer başka uygulamalar da olabilir, kendim kullanıp memnun kaldığım için bu uygulamayı tavsiye ediyorum. Tavsiyeleriniz varsa yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle