GNS Network

Instagram durduruldu hatası çözümü


2016 yılında Instagram uygulaması telefonların vazgeçilmez uygulamalarından birisidir. Fotoğraf paylaşmak ve takip edilen kişilerin fotoğraflarını görüntülemek, yorum yapmak ve beğenmek için her gün sık sık kullanılan uygulamaların başında gelmektedir. Hayatın karmaşası ve stresinden sıyrılıp birkaç dakika olsa bile rahatlamak için bu tür uygulamalar bilinçaltının verdiği tepkilerle kullanılmaktadır.

Tam da böyle keyfimiz yerindeyken o da ne? Instagram durduruldu hatası ile karşılaşmak büyük bir sorun oluşturmaktadır. Peki, bu sorun nasıl çözülebilir? Genellikle güncellemeden sonra oluşan bu hatayı çözmek için bazı yöntemler mevcut tabi ki.

Sorunun çözümü için telefonu kapatıp yeniden açın.  Telefonun ayarlar kısmına girin ve buradan uygulamalar sekmesini açın. Tümü bölümünden Instagram uygulamasını bulun ve dokunun. Açılan sayfada verileri temizle butonuna dokunun. Hemen altında yer alan önbelleği temizle butonuna dokunun. Şimdi uygulamayı yeniden açmayı deneyin. Eğer farklı bir sorun yoksa açılacaktır. Hesap bilgilerinizi girerek hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Eğer sorun hala çözülmediyse Instagram hesabınıza erişebilmek için farklı uygulamalar mevcut, bu uygulamalar ile Instagram hesabınıza erişebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise web sitesi üzerinden Instagram profilinizi görüntülemektir. Web sitesi üzerinden sadece fotoğrafları görüntüleyebilir ve yorum yazıp, beğenme işlemlerini yapabilirsiniz. Mesajlaşma ve fotoğraf yükleme gigbi işlemler için uygulama kullanmak zorundasınız.

Alternatif Instagram uygulamalarından birisi Instwogramdır. Android sistemli akıllı telefonlar için geliştirilmiş uygulamalardan bir tanesi. Instagramdan daha kullanışlı olan bu uygulama ile 2 hesabı aynı anda yönetebilirsiniz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle