Site iconBeytullah Güneş | SEO Tasarım Dijital Pazarlama

instagram hesap onaylatma formu

instagramda onaylı profil yapmak isteyenler neler yapmalı? instagram onaylı profiller bildiğiniz gibi mavi tik simgesiyle gösterilmektedir. ünlü isimler, instagram fenomenleri, marka hesapları gibi birçok instagram sayfası hesabını onaylı hale getirerek hem prestij kazanıyor hem de daha güvenilir hale geliyor.
instagramda hesap onaylatma birkaç yıldan beri Türk kullanıcılar için de geçerli. Cem yılmaz gibi birçok ünlü ismin yanı sıra instagram fenomenleri de hesaplarını onaylı hale getirdi. instagramda onaylı hesap yani verified hesap sahibi olmak için neler gerekli?
onaylı hesap olabilmek için büyük bir marka, ünlü bir isim ya da instagram fenomeni olmalısınız. genel olarak birkaç milyon takipçiye ulaşan instagram fenomenleri hesaplarını onaylatabilmektedir. Şuan için daha daha az takipçili ya da yeterli öneme sahip olmayan firma ve kişilere onaylı hesap verilmemektedir. Onaylı hesap satın almak isterseniz bu işi yapan kişilerden satın alabilirsiniz ancak elinizdeki hesabı onaylatma şansınız yok. Onaylanmış bir hesap satın alarak firmanızı koruma altına alabilirsiniz. Onaylı instagram hesapları için şuan istenen fiyat 3000 lira civarındadır, tabi bu kişilerden hesap satın almak ne kadar güvenilir onu bilemeyiz.
Hesabınızı onaylı hale getirmeden de daha prestijli bir havaya sokmak isterseniz resmi internet sitenizi sayfa açıklamanıza ekleyebilirsiniz. doğrulanmış instagram formu gibi bir seçenek henüz aktif değil özel olarak instagramla görüşerek hesabınızın onaylanması mümkün olacaktır.
Exit mobile version