GNS Network

instagram profil fotoğrafını büyütme


instagram profil resmi büyütme için herhangi bir uygulamaya gerek yok. Telefondan ya da bilgisayardan instagramdaki profil fotoğrafını görme için Google chrome kullanmalısınız. Diğer tarayıcılarda da yapılabilir ancak en kolay profil resmini büyütme anlatacağım şekilde yapılmaktadır.

instagram fotoğraf büyütme

instagram profil resmi kaydetme yöntemi olarak kullanabileceğiniz bu yöntemde instagramdaki kişinin profil resmini tam boyda görebilirsiniz.

instagram profil fotoğrafı açma yöntemi ile gizli profillerin bile profil fotoğrafını tam boyut olarak görebilirsiniz.

Bilgisayardan instagram profil fotoğrafı görme

Fotoğrafını görmek istediğiniz kişinin profil sayfasını açın ve profil fotoğrafına sağ tıklayın. Resmi yeni sekmede aç dedikten sonra adres satırında yer alan s150x150/         bölümü silin ve enter tuşuna basın. Bu yöntem şuan çalışıyor. Adres satırında yer alan  “cdninstagram.com/t51.2885-19/s95-129/s150x150/122121409_141” tam bu kısmı silmeniz gerekiyor.

instagram profil resmi indirme için fotoğrafa sağ tıkla kaydet demeniz yeterli.

Telefondan instagram profil fotoğrafını büyütme

Google chrome ile açmak istediğiniz fotoğrafın hesabını bulun. Büyütmek istediğiniz profil fotoğrafına basılı tutun ve resmi aç yazısına dokunun. Fotoğraf küçük olarak açıldı şimdi üst kısımdaki adres satırına iki kere dokunun ve “cdninstagram.com/t51.2885-19/s95-129/s150x150/123153209_141” kırmızı bölümü silin. Git tuşuna bastığınızda fotoğraf tam boyut olarak açılacaktır. Fotoğrafa basılı tutarak resmi kaydet butonuna tıklarsanız galeriye kaydolacaktır.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle