GNS Network

22-29 Ocak BlogTT çok okunanlar

Bu haftayı da es geçmeden son 7 günde ziyaretçiler en çok hangi konuları okumuşlar hemen hafta tamamlanırken paylaşalım. Çok nadiren güncele yönelen daha çok dağınık bir çok okunan on makale istatistiği var gibi bu hafta. Neysa fazla uzatmadan hemen en çok okunan dan en az okunana doğru on makalemizi paylaşalım.

1. Chrome 56 Ocak Ayında HTTPS ile Vuracak

Bu hafta ilk sıradaki makale yerinde bir değeri görmüş gibi keza yakında mobil durum gibi SSL durumu da kısa süreli bir karmaşa yaratacak gibi. Güncelleme web browserler de olduğunda genellikle karmaşa biraz uzayabiliyor. Keza flash güncellemesi karmaşası hali hazırda çözülememiş bir durumda denebilir.Bakalım SSL nası olacak.

2. Ücretsiz Haber Blog Sitesi Scripti Kurulum - demo - indir

Şurası kesin her şubat ve yaz tatili döneminde tema, script, genel seo makalelerinde okumalarda gözle görünür bir artış oluyor. Yine bir karde dönemi okuma potansiyeli ile ikinci sıraya yükselmiş bir script paylaşımı diyelim.

3. Ücretsiz Soru Cevap Scripti

Bu hafta girişte de bahsettiğim gibi fağınık bir istatistik var ve sebebi büyük ihtimalle karne tatili diye tahmin ediyorum yanılıyorsam yorumlarınız ile düzeltiniz. Diğer sıralamalar da bu dönemden etkilenmişe benziyor.

4. Paravan Blog Siteleri

10 ekim 2013 tarihli eskilerden bir genel makale olarak sıralamamızda geçen hafta gibi yerini almış bir eski makalemiz yine.

5. Firma Ekleme Siteleri

9 Ekim 2013 tarihli eski makalemiz yine ilk onda yerini almış. Bu hafta geçen hafta gibi sıralamaya giren genel seo makaleleri ile ilgili olarak yaptığım uyarıları yinelemeyeceğim. Tekrara girmek istemiyorum merak edenler bir önceki haftanın blogTT konusuna bir gözatabilirler.

6. Edu ve Gov Backlink Veren Siteler

11 Ekim 2013 tarihli genel makalelerimizden biri yine sıralama da. Bu ara SEO da eskiye rabet mi var nedir :)

7. Google Adsense 2016 kötü amaçlı reklam raporunu yayınladı

Pek yyaınlanmayan güze bir makale olduğunu düşündüğüm bir içerikti aslında. Örnek alarak ceza alan kullanıcıların yaptıklarını yapmamanızı sağlayacak denemeden tecrübe sağlayabileceğiniz güzel bir genel istatistik makalesi olarak pek alıcısı olmadı sanırım.

8. Yurtiçi Kargo maduriyetleri imza kampanyalarına dönüşmeye başladı

Bu haftanın güncel makalelerinden. İlk defa işini legal olarak sağlayan bir kargo firması için imza kampanyasına rastladığımda cidden şaşırmıştım blogumda da bu durumu paylaşmak istedim. Özel bir sorun makalesi değil, şahsi bir durum değil altını çizeyim yanlış anlaşılmalara yol açmasın.

9. Seo'da Webmaster Forumları

4 Mayıs 2013 tarihli yine eski bir makale daha. Fazla uzatmadan diğer ve son maddeye geçiyorum.

10. Paravan Site Rehberi

7 Mayıs 2013 tarihli eski bir makale daha sıralamaya girmiş ancak bunu güncel bir içerikli halini soru üzerine "Link wheel nedir nasıl uygulanır" makalesinde ele almıştım okumak isteyen yine de 2013 ü okuyabilirler tabi. Zaptırapt altına almayalım

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle