Site iconBeytullah Güneş | SEO Tasarım Dijital Pazarlama

29 Ocak – 5 Şubat BlogTT çok okunanlar

Yeni makaleler ekleme konusunda fazla zaman bulamadığım bir haftanın ardından yine çok okunanlar listesini hazırlamayı ihmal etmeyeyim istedim. Bu çok okunanlar dahil sonraki çok okunanlar listelerini ilk 10 değil artık ilk 5 olarak yayınlamaya devam edeceğim arkadaşlar. Fazla uzatmadan hamen neler çok okunmuş ilk sıradan 5. sıraya kadar sıralayalım.

1. Google Author Rank Nedir

Bu hafta eklediğim kıstlı makaleden olan Google Author Rank makalesi her SEO ile ilgilenen ya da SEO ücretli hizmetleri alan ziyaretçinin okumasını tavsiye ederim. Aslında vağrolan ancak yokmuş gibi davranılan bir kriterin nedir, ne değildir ya da artıları neler gibi sorularınıza kolaylıkla yanıt bulabilirsiniz.

2. Big Data Büyük Veri Nedir

Yine senelerdir çeşitli sektörlerde kullanılmakta olan ancak her ne hikmet ise son zamanlarda yeni bir şeymiş gibi TV kanallarında haberlere varıncaya dek sunulan bir konu Big Data (Büyük Veri) konusu. Konu hakkında detalı güzel bir makale oldu diyebilirim fikir edinmek adına bir okumanızı öneririm.

3. Twitter keşfet özelliği nedir

Güncel haber-makale içeriklerinden olan twitter keşfet özelliği mecburen eklediğim içeriklerden. Konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız okumanızı öneririm.

4. Markafoni de dışı Nike içi Adidas ayakkabı

Yine güncel haber-makale içeriklerinden olsada 3. sıradan farklı olarak yıllardır kendi adına bir dünya yatrım yapılıp bu şekilde bir hata nasıl yapılır makalesi diyebilirim. Konu ilginç, biraz da vahim. Sosyal medya da çok konuşulanlar arasında olunca blogumda bir paylaşmak istedim.

5. 22-29 Ocak BlogTT çok okunanlar

Son sırada da ilk 10 sıralamamı ilk 5 sıralama olarak değiştirme sebebim yer almakta. Bu gibi arşiv konuları ziyaretçiler için kolaylık sağlaması açısından ekliyorum ancak standart makalelerin önüne geçerek ilk 5. en çok okunan içerik olması bu index konularını biraz kapsam olarak daraltmama neden oldu.
Exit mobile version