GNS Network

Instagram 7 Dakika Bekle Hatası


Bu daha önce başıma geldi. Buna (elbette) neden olmak için ne yaptığınıza bağlıdır. İşte bunun olmasının birkaç nedeni:

  • Aynı aygıtta veya farklı aygıtlarda çok sayıda oturumu kapatıp yeniden oturum açıyorsunuz. Instagram bir bot olduğunuzu düşünebilir veya hesabınıza hacklediğinizi düşünebilir.
  • Instagram hesabınıza giriş yapmanızı gerektiren çok sayıda üçüncü taraf uygulaması kullandınız. Instagram, BAZI üçüncü taraf uygulamalarına izin verir, ancak genellikle hangilerinin ve kaçına giriş yapabileceğinizin bir sınırı vardır. Özellikle üçüncü taraf uygulamalarını kullanıyorsanız (üçüncü taraf uygulamaları Instagram'a bağlı olmayan, ancak Instagram'ı kullanan uygulamalardır resim veya spam yorumunu beğenmenize veya "ücretsiz takipçileri hızlı bir şekilde almanıza" yardımcı olan kendi ürün veya hizmetleri)

Bunun olmasının çok daha fazla nedeni var. Bunlar sadece başıma gelen ikisi ve diğer bazı insanların nedenleri olduğunu biliyorum. Bunu düzeltmenin potansiyel bir yolu, farklı bir cihaz kullanmayı veya bir VPN kullanmayı denemektir. Uygulamayı silseniz bile bunu size söylemesinin nedeni Instagram'ın cihazınızdaki benzersiz numara olan IP adresinizi kaydetmesidir. İnstagrams sistemi hesabınızı belirli bir IP adresinden (sizinki) engellediyse ve birisinin aynı IP numarasından (sizinki) giriş yapmaya çalıştığını görürse, size izin vermez. Bu yüzden bir arkadaş telefonu kullanmayı deneyin. Veya bir VPN kullanın (Sanal Özel Ağ) Ayrıca Instagram, hesabınızı bir süre askıya almış olabilir, bu yüzden sadece beklemeyi deneyin. Bu sinir bozucu ama bunu ben de yaptım.

2. Neden veöntem

Instagram'a bağlanmaya çalışırken muhtemelen bağlantı sorunları yaşıyorsunuz. Veya tarafınızda veya Instagram tarafında olabilir.

Mobil bir cihazdaysanız, sorun olabilecek birkaç şey var.

  • Hücresel şebekede, isteklerinizi yerine getirmede sorun olabilir.
  • Telefonunuzda bazı kötü amaçlı yazılımlar var.

Aynı şey bir bilgisayardaysanız # 2 için de geçerlidir. Instagram tarafında birkaç sorun olabilir. İşte neler olabileceği.

  • Instagram için şu anda çok fazla talep var. Instagram isteklerini kısır; sizinki de dahil.
  • Instagram bir hizmet saldırısı yaşıyor ve trafiğinizi saldırgandan ayırt edemiyor.

Maalesef, giriş sorunlarıyla karşılaşmanızın bir milyon nedeni olabilir. Bunu çözmek için yapabileceğiniz birkaç şey var.

  • Instagram müşteri desteğine başvurun. Eğer bir sorun yaşıyorsanız, diğer insanlar da olabilir. Instagram bu sorunu bilmek ve çözmek ister.
  • Aynı sorunu yaşayıp yaşamadıklarını görmek için arkadaşlarınıza danışın.
  • Cihazınızı veya tarayıcınızı sıfırlamayı deneyin.

Umarım bu yardımcı olur. Uygulamaların acısını işe yaramıyorum.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle