Site iconBeytullah Güneş | SEO Tasarım Dijital Pazarlama

Instagram 7 Dakika Bekle Hatası

Bu daha önce başıma geldi. Buna (elbette) neden olmak için ne yaptığınıza bağlıdır. İşte bunun olmasının birkaç nedeni:

Bunun olmasının çok daha fazla nedeni var. Bunlar sadece başıma gelen ikisi ve diğer bazı insanların nedenleri olduğunu biliyorum. Bunu düzeltmenin potansiyel bir yolu, farklı bir cihaz kullanmayı veya bir VPN kullanmayı denemektir. Uygulamayı silseniz bile bunu size söylemesinin nedeni Instagram’ın cihazınızdaki benzersiz numara olan IP adresinizi kaydetmesidir. İnstagrams sistemi hesabınızı belirli bir IP adresinden (sizinki) engellediyse ve birisinin aynı IP numarasından (sizinki) giriş yapmaya çalıştığını görürse, size izin vermez. Bu yüzden bir arkadaş telefonu kullanmayı deneyin. Veya bir VPN kullanın (Sanal Özel Ağ) Ayrıca Instagram, hesabınızı bir süre askıya almış olabilir, bu yüzden sadece beklemeyi deneyin. Bu sinir bozucu ama bunu ben de yaptım.

2. Neden veöntem

Instagram’a bağlanmaya çalışırken muhtemelen bağlantı sorunları yaşıyorsunuz. Veya tarafınızda veya Instagram tarafında olabilir.

Mobil bir cihazdaysanız, sorun olabilecek birkaç şey var.

Aynı şey bir bilgisayardaysanız # 2 için de geçerlidir. Instagram tarafında birkaç sorun olabilir. İşte neler olabileceği.

Maalesef, giriş sorunlarıyla karşılaşmanızın bir milyon nedeni olabilir. Bunu çözmek için yapabileceğiniz birkaç şey var.

Umarım bu yardımcı olur. Uygulamaların acısını işe yaramıyorum.

Exit mobile version