GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Takip Hatası

Instagram Takip Hatası

Kişileri takip etmek, fotoğrafları beğenmek ve yorum yapmak gibi Instagram deneyiminin önemli bir parçasıdır. Ama bazen takip et butonuna basıp Instagram'da kimseyi takip edemeyeceğinizi öğrendiğinizde oluyor; platformu kullanma şeklinizde bir engel olabilir. Instagram'ı kullanmakta sorun yaşıyorsanız ve takip edemiyorsanız, takipten çıkamıyorsanız, hatta beğenemiyorsanız veya gönderi paylaşamıyorsanız, bunun nedeni hesapların belirli sayıda beğenme, yorum, takip ve takibi bırakmasını engelleyen yeni Instagram algoritmasıdır. Bu blogda, nedenlerini ve nasıl düzeltebileceğinizi açıklayacağım. Hesaplarınızı büyütmek için Instagram'ı kullanmakta sorun yaşıyorsanız, tüm Instagram işlemleri için Instagram büyüme hizmetini kolayca kullanabilirsiniz . Bu, akıllı ve tam otomatik olduğu için başka eylem bloklarını da önler.

Instagram eylem engellendi hatası nedir?

Instagram eylemi engellendi, Instagram algoritması spam içerikli etkinlikleri algıladığında ve hesabın gönderi gönderme, takip etme, yorum yapma, beğenme veya bir süre doğrudan mesajlaşma dahil herhangi bir işlem yapmasını engellediğinde ortaya çıkan bir hatadır. Bir Instagram hesabında farklı cihazlardan veya farklı IP'lerden giriş yapmak, kişileri belirli bir sayıdan daha fazla sırayla takip etmek ve belirli bir miktardan fazla beğeni gönderileri gibi olağan dışı etkinlikler engellenebilir.

Instagram eylemi engellendi hatası nasıl düzeltilir?

Instagram eylemlerinizi zaten engellediyse, bir süre beklemelisiniz (birkaç saatten birkaç güne kadar). Instagram'da yasaklanmayı önlemenin en iyi yolu, doğal etkinliklere sahip olmak için eylemlerinizi kontrol etmektir. Bir günde 200'den fazla hesap takip etmemeniz ve bu sayıyı da gündüz saatlerine bölmeniz sizin için daha iyi olur. Örneğin, bir saatte en fazla 10 gönderiyi takip edin veya beğenin. Instagram'da engellenen eylemi düzeltmek için diğer ipuçlarından bazıları aşağıdadır.

  • Hata düzeltilene kadar herhangi bir işlem yapmamak
  • IP adresini değiştirme,
  • Wifi yerine mobil veri kullanma
  • Instagram hesaplarını diğer sosyal medya ağlarına bağlama
  • Instagram yardımını kullan

19 Kasım 2018'de Instagram , üçüncü taraf eylemlerini sınırlamaya karar verdikleri Instagram'daki Gerçek Olmayan Etkinliği Azaltma hakkındaki blogunda duyurdu ve gördüğünüz gibi Instagram alternatifleri konusunda trendler yükseliyordu. Yine de, yakında değiştirmişler gibi görünüyor. Bu önlem sadece Instagram kullanıcılarını değil, Instagram'ı iş amaçlı kullanan tüm küçük işletmeleri ve influencerları da sınırlandırıyor. Sorular devam ediyor, hepimiz biliyoruz ki birçok takipçisi olan binlerce eski şirket var, Instagram'a yeni şirketler katılmaya ne dersiniz? Ayrıca, bu eylemin Instagram'ın kendisi için sınırlandırılmasının arkasında herhangi bir ilgi var mı?

Neden Instagram'da insanları takip edemiyorum?

Instagram algoritması değişiyor ve en yeni Instagram stratejileri, küçük işletmelerin ve hesapların Instagram'daki eylemlerini sınırlamak. Bu nedenle, diğer hesapların beğeni ve takip sayısını sınırladılar. Günlük takip ve beğeni sayısını aştığınız için Instagram tarafından banlanabilirsiniz. Ancak bu, kısa sürede Instagram'ın popülaritesini mahvedecek ve insanlar Instagram gibi diğer uygulamalara geçecekti. İşte Instagram alternatifleri için google trendleri . Gördüğünüz gibi Instagram alternatifleri için arayışlar artıyor ve Google bile önümüzdeki günlerde insanların Instagram yerine başka seçenekler arayacağını tahmin ediyor.

Facebook için de aynı eğilimler vardı ve kısa sürede popülaritesini yitirdi, tüm küçük işletmeler ve yeni arkadaş veya takipçi talep edemeyen insanlar, yeni takipçi ve hayran edinme özgürlüğü nedeniyle Instagram'a taşındı. Instagram'ın geleceği yeni algoritmasıyla risk altında olsa da .

Instagram'da insanları takip edemiyorum, nasıl düzeltebilirim?

Ancak en yeni Instagram algoritmasını araştırdık ve Instagram'da günlük takip limitinin sadece 200 kullanıcı olduğunu gördük . Kritik nokta, rastgele olacak şekilde planlamanız gerektiğidir, bu da onu doğal kılar ve Instagram sizi yasaklamaz. Bir diğer hayati konu da yeni takipçiler ve eski takipçiler ile ilgili eylemlerin karıştırılmasıdır . Instagram Bot kullanıyorsanız etkinlikleri duraklatabilir, 2 saat bekleyebilir ve profilinize geri dönebilir ve eski kullanıcılar için manuel olarak beğeni & yorum yapabilirsiniz. Ardından hesabınıza geri dönün ve onunla devam edin. Tüm takipçiler için hareket etmenin karışımı, onu sağlıklı kılar ve hesabınız için doğal eğilimleri gösterir.

Instagram eylem bloğunda tartışma

19 Kasım 2018'de Instagram, üçüncü taraf eylemlerini sınırlamaya karar verdikleri Instagram'daki Gerçek Olmayan Etkinliği Azaltma ile ilgili blogunda duyurdu ve gördüğünüz gibi Instagram alternatifleri konusunda trendler yükseliyordu. Yine de, yakında değiştirmişler gibi görünüyor. Bu önlem sadece Instagram kullanıcılarını değil, Instagram'ı iş amaçlı kullanan tüm küçük işletmeleri ve influencer'ları da sınırlandırıyor. Sorular devam ediyor, hepimiz biliyoruz ki birçok takipçisi olan binlerce eski şirket var, Instagram'a yeni şirketler katılmaya ne dersiniz? Ayrıca, bu eylemin Instagram'ın kendisi için sınırlandırılmasının arkasında herhangi bir ilgi var mı? Aynı eğilimler birkaç ay önce Şubat ayında meydana geldi, Instagram'ın algoritmasını değiştirmesini istiyor, ancak bu eylem algoritmayı değiştirmezse bu sosyal medyanın popülaritesini mahvedecek.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle