GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Tanıtım Hatası

Instagram Tanıtım Hatası

Instagram , birinin işini tanıtmanın veya çevrimiçi bir iş kurmanın harika bir yoludur. Bu süreçte, reklamlar ve promosyonlar başarının anahtarıdır. Ancak bazen Instagram, belirli hesaplardaki promosyonları devre dışı bırakır ve bu da maddi kayıplara neden olabilir. Görünüşe göre,bu sorunahala kesin bir çözüm yok , bu makalede kullanıcılarımıza yardımcı olan en iyi ipuçlarından bazılarını tartışıyoruz. Bu nedenle, yeni reklamlar oluşturamıyor veya eskilerini silemiyorsanız ancak yine de diğer kullanıcıları beğenebiliyor, yorum yapabiliyor ve takip edebiliyorsanız (Instagram kısıtlı hesap olarak bilinir), o zaman okumaya devam edin.

Instagram Hata

Promosyonlarınızı devre dışı bırakmanın belirli bir nedeni olmadığını düşünüyorsanız (yani, resmi yönergeleri izliyorlarsa , o zaman olası bir çözüm İnceleme İstemektir . Bu seçenek artık uygulamaya entegre edilmiştir, ancak Hesap Kalitesi'ni ziyaret etmek ve Business Manager hesabınızı seçmek pandemi nedeniyle 24 saat ve hatta daha fazla sürebilir .

Profesyonel Hesap Değil

Instagram promosyonu yapabilmek için işletme hesabınıza bağlı olmanız gerekir . Hesabınız yoksa, kişisel hesabınızı profesyonel bir hesaba geçirmeniz gerekebilir. Başka bir neden de Sayfa yöneticisi olmamanız olabilir .

genç hesap

Promosyon yapabilmek için hesabınızın en az 30 günlük olması gerekmektedir .

Harcama Limitleri

Kontrol edilecek başka bir şey , hesabınızla ilişkili ödeme yöntemi , ön ödemeli (otomatik) veya sonradan ödemeli (manuel - kredi kartları, PayPal) ? İlkini seçtiyseniz, aşmış olabileceğiniz herhangi bir harcama limiti olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz .

kısıtlamalar

Instagram, hesabınızı aşağıdaki nedenlerle kısıtlayabilir:

  • Çok sayıda resmi takip etme veya takibi bırakma ( günde 500 limit vardır ).
  • Toplu beğeni, yorum ve/veya mesajlaşma.
  • Çok fazla gönderme.
  • İhlal edilen veya zararlı içeriğin paylaşılması. Bu, özellikle çok abartılı veya hileli (yani estetik cerrahi söz konusu olduğunda) olarak kabul edilebilecek tıbbi içerik için geçerli gibi görünüyor .
  • Üçüncü taraf bir uygulama kullanma - Followers uygulaması gibi herhangi bir üçüncü taraf uygulamasını kaldırdığınızdan emin olun - bazı kullanıcılar bunu kullanırken sorunlarla karşılaştı.

Normalde, bloke edilmiş bir hesap 24-48 saat içinde kurtarılır.

telif hakkı sorunları

Bazı müzikler, resimler veya videolar telif hakkına tabi olabilir - hesabınızda olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

İlişkili Facebook Hesabı

Bir Facebook hesabınız varsa aşağıdakileri yapmak isteyebilirsiniz ( not: bu, içgörülerinizi kaybetmenize neden olabilir! ):

  • Facebook hesabınızın (profesyonel değilse kişisel) Instagram'ınızla bağlantısını kaldırın.
  • Oturumu Instagram dan.
  • Oturumu Facebook'tan.
  • Instagram'a tekrar giriş yapın .

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle