GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Hatası

Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Hatası

Böyle bir sorunun ortaya çıkmasının ve Instagram hesabınıza erişmenize izin vermemesinin birkaç nedeni vardır. Instagram yönergelerinin ve politikalarının ihlali de bu tür bir hatayı beraberinde getirir. Bu tür sorunları yaşamanızın ikinci nedeni, Instagram sunucularındaki sorundur. Ayrıca, zayıf internet bağlantısı böyle bir sorun yaratabilir.

'Maalesef Talebinizde Bir Sorun Oldu' Instagram Hatası Nasıl Düzeltilir?

Birkaç web sitesini, forumları ve tartışmaları ziyaret ettikten sonra hatayla ilgili bilgiler topladım ve bu sorundan kurtulmanın en iyi yollarından bazılarını buldum. Bu sorunu çözmek için bu yöntemleri izlemeniz yeterlidir. Bir çözüme bakalım.

Yöntem 1: Facebook Hesabı Üzerinden Giriş Yapın.

Facebook kullanarak Instagram hesabınıza erişmeyi deneyin. Facebook kullanmak bu hatadan kurtulmanın en kolay yollarından biridir. Bunun için Facebook hesabınızı instagram ile bağlamanız gerekir. Sadece belirtildiği gibi bu adımları izleyin.

 • Instagram'ı aç Chrome'da veya başka bir web tarayıcısında.
 • Tarayıcıyı kullanarak Instagram hesabınıza giriş yapın.
 • Instagram Hesap Ayarına gidin ve varsa Facebook hesabının bağlantısını kaldırın.
 • Telefonunuzdaki uygulamanın verilerini temizleyin.
 • Instagram'da Facebook ile giriş yapın.

Artık instagram hesabınıza erişebilirsiniz. Hesabınıza giriş yapabilirsiniz ve artık 'üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu' hatası almayacaksınız.

Yöntem 2: Instagram Hesabını Geçici Olarak Devre Dışı Bırakın.

Hesabınızı bir süreliğine devre dışı bırakmak da instagram hesabınıza erişmenin yollarından biridir. Instagram Hesabınızı devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Bilgisayarınızdan veya dizüstü bilgisayarınızdan Instagram hesabınıza giriş yapın.
 • Profilinize gidin ve profilinizi düzenleyin .
 • Hesabımı geçici olarak devre dışı bırak seçeneğine tıklayın .
 • Hesabınızı devre dışı bırakmak için uygun bir neden belirtin . (hesap yalnızca haftada bir kez devre dışı bırakılabilir).
 • 6 saat bekleyin. Bu süre zarfında Instagram hesabına giriş yapmayın .
 • Süre tamamlandığında Instagram hesabınıza giriş yapın .

Instagram ile ilgili sorun hakkında daha fazla bilgi edinmek için Instagram Hatasını Düzelt'i bile kontrol edebilirsiniz. Kim bilir, bu size yardımcı olabilir.

Yöntem 3: Instagram'a farklı bir cihazdan erişmeye çalışmak.

Bazen Instagram'ınıza başka bir cihaz üzerinden erişmek de sorunu çözebilir. Instagram'ınıza başka bir cihazdan giriş yapabiliyorsanız, cihazınızda bazı arızalar olabilir.

Yöntem 4: Uygulamayı Kaldırın ve Yeniden Yükleyin.

Yukarıdaki sorun giderme adımlarından herhangi biri işe yaramadıysa, uygulamayı cihazınızdan yeniden yüklemeyi deneyin. Bunun için öncelikle akıllı telefonunuzda yüklü olan Instagram sürümünü kaldırmanız gerekiyor. Instagram'ı akıllı telefonunuzdan kaldırmak için bu adımı izleyin.

 • Ayara gidin >> yüklü uygulama
 • Instagram'ı bul
 • İçin dokunun kaldırma .

Instagram'ı akıllı telefonunuzdan yeniden yüklemek için bu adımı izleyin.

 • Git Google Play Store'da >> Arama Instagram.
 • Yükle üzerine dokunun .

Yöntem 5 : Instagram Yardım Merkezi ile iletişime geçin.

Yukarıda belirtilen yöntemlerden herhangi biri sizin için işe yaramazsa Instagram Yardım Merkezi ile iletişime geçmeyi deneyin. Oturum Açma Yardımı seçeneğini arayın . Hesabınıza erişmeniz için seçenekler sunulacaktır. Kullanıcı Adı veya E-posta Kullan'ı seçin . Ardından kayıtlı e-postayı girin ve E-posta Gönder'i seçin . Artık Instagram'dan posta alacaksınız, bu nedenle posta hesabınızı kontrol edin. Postayı aldıktan sonra büyük Mavi Düğmeyi seçin. Ardından bağlantıyı Instagram veya chrome ile açmanız istenecektir. Şimdi Instagram'ı seçin ve Her zaman bu seçeneği kullanın seçeneğini işaretleyin . Artık Instagram hesabınıza erişebileceksiniz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle