GNS Network

Microsoft Ads Yeni Geri Bildirim Platformuna Geçiş Planlarını Duyurdu

Microsoft Ads Yeni Geri Bildirim Platformuna Geçiş Planlarını Duyurdu

Microsoft, Ekim ayında yeni bir geri bildirim platformuna geçeceklerini duyurdu. Geri bildirim platformunun amacı, Microsoft'un geri bildirimi dinlemesine ve toplamasına yardımcı olurken, geri bildirimi mühendislik ekiplerine eylem için iletmektir. Microsoft'un mevcut aracında, kullanıcılar özellik istekleri veya öneriler gibi fikirler gönderebilir ve diğer kullanıcılar yararlı bulacakları geri bildirimlere oy verebilir. Geri bildirim gönderileri ayrıca mühendislik ekibinin mevcut durumunu da içerir. Örneğin, mevcut durum şunları içerebilir: "Neredeyse Yapıldı - Pilot Çalışmada", "Üzerinde Çalışılıyor", "Şu Anda Planlarımızda Yok" veya "Bize Daha Fazla Bilgi Ver", sonuncusu elbette bir istektir. fikir hakkında daha fazla bilgi için. “Üzerinde Çalışıyor” olarak işaretlenen geri bildirim fikirleri, genellikle tahmini tamamlanma süresini de içerir.


Yeni Geri Bildirim Sisteminden Ne Bekleyebilirim?

Microsoft yeni bir platforma geçerken, kullanıcı deneyimi kullanıcılar için oldukça benzer olacak gibi görünüyor. Yeni geri bildirim platformu, kullanıcıların geri bildirimleri herkese açık olarak paylaşmalarına, diğerlerinden oy almalarına ve uygulanmasını görmek istedikleri diğer geri bildirimlere oy vermelerine izin vermeye devam edecek. Microsoft'un duyurusu, yeni geri bildirim sisteminin ekibin müşteri geri bildirimlerini yeni yollarla dinlemesine ve bunlara göre hareket etmesine izin vereceğini paylaştı.

Daha Önce Verilen Geri Bildirimlere Ne Olacak?

30 Eylül öncesinde Microsoft'un mevcut sistemin, UserVoice içine paylaşılmıştır Tüm geribildirim inci yeni platforma üzerinde taşınacaktır. Mevcut geri bildirimlerin mevcut durumları ve geri bildirim öğelerine verilen oylar da yeni sisteme aktarılacaktır.

Geri Bildirim Platformu İçin Yeni Bir URL Var mı?

Microsoft, yeni geri bildirim platformunun URL'sini henüz açıklamadı.

Microsoft Advertising'e geri bildirim sağlamanın başka yolları nelerdir?

Yeni geribildirim platformuna ek olarak, kullanıcılar içinde geri bildirim sağlayabilir “ Yardım ” reklam UI bölümü veya Microsoft Reklamlar posta göndermek advertising-feedback@microsoft.com . Reklamverenler ayrıca Twitter'da Microsoft Ads ile bağlantı kurabilir .

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle