GNS Network

Backlink Veren Blog Siteleri


Backlink veren blog siteleri arşivimi paylaşmadan önce şü notu düşmek isterim ki o da; uzunca bir zamandır blog sayfamdan ya da birebir bana backlink çalışması hakkında sorular soran arkadaşlarlara verdiğim yanıt her zaman aynı oldu "düzensiz ve plansız yapılan her çalışma siteniz için zararlıdır.".
Buna rağmen ısrarla backlink siteleri hakkında sorular gelmekte ve bende kısa bir yazı dizisi ile bu arşivimi paylaşmaya karar verdim.

Öncelikle backlin veren blog siteleri de dahil olmak üzere toplamda bu yazı dizisi ile paylaşacağım site sayısı 100 bin kadar belki son eklediklerimle biraz daha fazla sayılır. Bu site arşivi arasında elbette yayınına son vermiş siteler olabilir bu ve benzeri durumlar için şimdiden kusura bakmayın. Keza bu büyüklükte bir arşivin sürekli güncel tutulması biraz güç. Her neyse yazı dizisinin ilk kısmında size backlink veren blog sitelerinin bir listeisni vereceğim ve diğer yazılarımda da adım adım paran backlink, forum backlink, imleme backlink, wiki vb link arşivlerinide eklemeye devam edeceğim.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle