GNS Network

Instagram biyografi yazma ve şekil yapma


Instagram biyografi sözlerini ortalama, şekilli yazma, özel şekil yapma (kalp yapma, yıldız yapma) gibi konularda detaylı bilgi almak için bu konuyu okumalısınız. Instagram biyografi nedir diye merak edenler için Instagram hesap sayfanızda sizi tanıdan kısa bir yazı bölümüdür. Buraya kendiniz hakkında ya da herhangi bir konuda istediğiniz bir şeyler yazabilirsiniz. Hayatınızın özetini ya da sevdiğiniz bir yazıyı yazabileceğiniz bu bölümde farklı şekiller görebilirsiniz. Bunların nasıl yapıldığını açıklayacağım.

Instagram Biyografi alt alta nasıl yazılır?

Eğer biyografi yazınızı alt alta olacak şekilde yazmak isterseniz. Bilgisayar üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapın ve hesap sayfanıza gelerek profili düzenle seçeneğini seçin. Bu aşamadan sonra biyografinizi yazmaya başlayın ve alt satıra inmek için shift tuşu ile enter tuşuna basın. Son olarak kaydedin. Artık biyografiniz istediğiniz gibi oldu.

Instagram biyografisi ortalama. Biyografi yazısı nasıl ortalanır?

En çok merak edilen konulardan birisi de biyografi yazısı ortalamaktır. Instagram uygulaması üzerinden bırakılan boşluklar görünmemekte ve yazıyı ortalamak mümkün olmamaktadır. Bunu yapabilmek için yazı yazabileceğiniz herhangi bir kısma giriş yapın. Örneğin sms yazma bölümüne gelin bir harf karakteri yazdıktan sonra boşluk tuşuna 7-8 kere basın bir harfe daha basın ve şimdi yazıya basılı tutarak kopyala menüsünden kopyalama yapın. Instagram uygulamasına giriş yapın ve biyografi düzenlemeye geçin. Kopyaladığınız yazıyı yapıştırın. Fazlalık yazdığınız karakteri silin ve istediğinizi yazın. Böylece boşluk bırakarak yazıyı ortalamış olursunuz.

Instagram biyografi şekilleri nasıl yapılır?

Bazı hesaplarda görmüşsünüzdür. Biyografi ya da kullanıcı adı bölümünde kalp, yıldız ya da değişik simgeler vardır. Bu simgeleri yapmak için en çeşitli yöntemler vardır. fsymbols.com adlı internet sitesine girerek beğendiğiniz sembol ve şekle tıklayarak kopyalayın, Instagram biyografi kısmına gelerek düzenle deyin ve yapıştırın. Onay işareti haricinde birçok simgeyi yapabilirsiniz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle