GNS Network

Instagram çoklu hesap ve hesap ekleme


Artık aynı anda iki Instagram hesabı açabiliyorsunuz. Sadece iki değil beş hesaba kadar çoklu Instagram kullanımı artık resmi olarak bütün telefonlara geldi. Birkaç hafta önce duyurulan tek telefondan iki Instagram hesabı açma özelliği gelmişti ancak bütün telefonlarda aktif olmamıştı. Son güncellemelerle herkes çoklu hesap desteğinden faydalanabiliyor. Instagram çoklu hesap yönetimi ile birden fazla hesabınızı tek uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Hesap ekleme ve hesaplar arasında geçiş yapma yöntemleri ile bütün hesaplarınızdan fotoğraf yükleme, beğenme, dm mesaj atma gibi aklınıza gelebilecek bütün işlemleri yapabiliyorsunuz. Twitter uygulamasında bir süredir aktif olan özellik artık Instagram için de geçerli. Instagram çoklu hesap özelliği ile reklam, fenomen ve butik hesaplarını kolayca yönetebilirsiniz.

Aynı cihazdan iki Instagram açma

Instagram uygulamanız güncel değilse app store ya da Google play’e girerek Instagram sayfasından güncelle diyerek uygulamayı güncelleştirin. Yeni hesap eklemek için Instagram uygulamasını açın ve hesap sayfanıza gelerek sağ üst köşedeki üç nokta simgesine dokunun. Listenin en altında yer alan hesap ekle seçeneğine dokunun. Kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra yeni hesabınız eklenmiş olacaktır.

Hesaplar arası geçiş yapmak için sol üstte kullanıcı adınıza dokunduğunuzda listeden istediğiniz hesaba geçiş yapabilirsiniz.

Instagram hesap silme ve hesap kaldırma

Çoklu hesap olarak eklediğiniz hesabı kaldırmak ve silmek için Instagram uygulamasını açın ve sol üst köşeden silmek istediğiniz kullanıcı adına dokunun. sağ üstteki üç nokta simgesine dokunun ve sayfanın en altında yer alan kullanıcıadı’dan çıkış yap seçeneğine dokunun.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle