GNS Network

Instagram engelleyenleri görme


Instagramda engellendiğimi nasıl anlarım diye merak edenler için bir rehber hazırladım. Instagramda engelleyen kişiyi nasıl tespit edebiliriz? Bir kişinin beni engelleyip engellemediğini nasıl anlarım? Instagram engelleyenleri görme uygulama ve siteleri işe yarıyor mu?

Instagramda bir kişinin sizi engellediğini düşünüyorsanız bunu tespit etmek için yapmanız gerekenler;

Engelleyen kişiler arama sonuçlarında çıkmaya devam eder yani arama yaptığınızda bu kişiyi bulabilmeniz engellenmediğiniz anlamına gelmez.

Arama sonucunda kişiyi bulamıyorsanız hesabını dondurmuş ya da silmiş olma ihtimali yüksektir. Farklı bir hesap ile aynı kişiyi arama yaparak kesin sonucu öğrenebilirsiniz.

Aradığınız kişi listede çıkıyorsa hesabına girin. Eğer takip et butonu yoksa ya da takip et butonuna tıkladığınızda takip edemiyorsanız engellenmişsinizdir. Eğer kişi Instagramda değilse takip edip takibi geri çekerseniz karşı taraf bildirim görmez.

Eğer kişi takip listenizde yer alıyor ancak sadece profil fotoğrafı ve ismi görünüyorsa yine engellenmiş olabilirsiniz. Sayfada henüz hiç gönderi yok yazısı olabilir.

Bu tür durumları kesin öğrenmek için farklı bir hesaptan kişiyi kontrol edin ya da mobil tarayıcı veya bilgisayardan kişinin hesabını arayın. Instagram.com/kullanıcıadı şeklinde olan adresine girebiliyorsanız engellenmişsinizdir.

Engelleyen kişileri toplu olarak görmek için uygula ve siteler mevcuttur. Bu tür uygulamaların birçoğu hesabınızı ele geçirmeye yöneliktir. Güvenilir olan uygulamalardan birisi InstaFollow adlı uygulamadır. Bu uygulamayı yükleyin ve giriş yapın. Açılan sayfada blocker bölümünde yer alan kişiler sizi engellemiş olabilir.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle