GNS Network

Instagram şifremi unuttum Facebook ile giremiyorum


Instagram hesabını unuttuysanız ve Facebook hesabı ile giriş yapamıyorsanız hesabınıza nasıl erişebileceğinizi açıklıyorum. Instagram şifrenizi unuttuysanız ve hesabınızı kapatmak istiyorsanız bu konuda da bilgiler vereceğim. Instagram hesabı nasıl silinir, instagram hesabı nasıl kapatılır?

Instagram şifrenizi unuttuysanız hesaba erişebilmek için birkaç yöntem mevcut. Eğer Facebook hesabınız Instagram ile bağlı ise Facebook ile Instagram hesabınıza erişebilirsiniz. Bunun için giriş ekranında Facebook ile giriş yazısına tıklayın. Eğer gerekirse Facebook bilgilerinizi girin ve hesabınıza kolayca giriş yapabilirsiniz. Facebook hesabınızla Instagram hesabınıza erişemiyorsanız şifre kutucuğunda yer alan unuttun mu yazısına tıklayın. Şifre yenileme sayfasına kullanıcı adı ya da mail adresinizi yazın alttaki kutuya da üstteki resimde yer alan karakterleri yazın ve yenile butonuna tıklayın. Mail adresinize şifre yenileme linki gönderildi, mail hesabınıza girerek şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Instagram uygulaması üzerinden şifre hatırlatma seçenekleri ise daha fazladır. Telefon numaranız kayıtlı ise sms olarak şifre yenileme kodu alabilirsiniz. Kullanıcı adı, mail adresi ya da Facebook adresinizle şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Şifrenizi yeniledikten sonra isterseniz hesap silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 2016 Instagram hesap silme linki aşağıdaki gibidir.

Hesabı geçici olarak kapatmak ve dondurmak için

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Hesabı tamamen silmek için

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

yukarıdaki linkleri kullanarak hesap silme sayfasına ulaşabilirsiniz. Hesabı neden kapatıyorsun seçeneğini başka bir şey diyerek yeni şifrenizi girin ve hesabı kapat butonuna tıklayın.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle