GNS Network

Instagram takip edemiyorum


Instagram hesaplarını kötüye kullananları engellemektedir. Görünüşe göre bu özelliği çok sık kullanarak kötüye kullanıyordun, bu özelliği kullanman geçici olarak engellendi. Topluluğumuzu korumak için bazı içerik ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.

Yukarıdaki gibi bir hata alıyorsanız Instagram botları tarafından yakalanmışsınız demektir. Çok fazla kişiyi takip edip tekrar takipten çıkarttığınızda böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz. Eğer böyle bir durum söz konusuysa hesabınız engellenmiş demektir. Ortalama olarak 24 saat içinde hesabınız yeniden takip işlemlerine devam edebilirsiniz. Aynı hatayı tekrar tekrar yapmanız halinde hesabınız tamamen kapatılacaktır ve bir daha geri açılmayacaktır. Yukarıdaki hatadan kurtulmanın çözümü ise kimi zaman işe yaramaktadır. Instagram şifrenizi değiştirerek yeniden giriş yapmayı denediğinizde hesabınız açılacaktır. Yine de bu şekilde hesap kullanımınız sonucunda hesabınızı kaybedebilirsiniz.

Eğer hesabınız sizden habersiz olarak takip etme ve bırakma işlemleri yapıyor, ya da birilerine mesaj atıyorsa şifreniz çalınmış ya da hesabınız ele geçirilmiş olabilir. Bu durumda Instagram uygulama ayarları bölümünden bilmediğiniz uygulamaların erişimini kaldırın ve hesap şifrenizi değiştirin. Uygulama erişimini kaldırmak için instagram ayarlarına girin. Uygulamalar sekmesinden şüpheli uygulamaları devre dışı bırakın.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle