GNS Network

Instagramda takip etmeyenleri bulma


Instagram takipçi kasma yöntemi olarak sizi takip edip daha sonra takipten çıkartanları bulmak mı istiyorsunuz? Takip etmeyenleri öğrenmek için yapılabilecek birkaç basit yöntem var.

Takip etmeyenleri silme siteleri ve uygulamaları ile bu işi sorunsuzca halledebilirsiniz. İnstagram takip edilenleri silme için bazı limitler var bu limitleri aşmak maalesef mümkün değil.

Instagram takip etme sorunu yaşayanlar için kısa bir bilgi vereyim takip ettiklerinizi silme yöntemi işe yaramayacaktır, yasak kalkana kadar beklemelisiniz.

Instagram takip etmeyenler bulmak için birçok site ve uygulama var ancak bu sitelerin ve uygulamaların büyük çoğunluğu hesabınızı ele geçirmeye yani instagram hesap çalma uygulaması olarak hazırlanmış sitelerdir. instagram takip etmeyenleri sil limitsiz gibi sözlerle tanıtımı yapılan site ve uygulamalar sahtedir çünkü instagramda limitsiz unfollow yani instagramda sınırsız takipçi silme gibi bir yöntem yok eğer bunu başarabilirseniz instagram hesabınızı koşulları ihlal ettiği gerekçesiyle kapatacaktır. Bu tür hareketler instagram takipçi hilesi olarak görünmektedir.

instagramda takip etmeyenleri toplu silme yönteminde saat başı 20 kişiyi unfollow edebilirisiniz. Daha fazla kişiyi listenizden çıkartmanız hem mümkün değil hem de mümkün olsa da hesabınızın kapatılmasına neden olacaktır.   Limitsiz unfollow uygulaması arayanlar için daha kullanışlı ve sorunsuz bir site önereceğim. İnstagramda unf yapmak için birçok uygulama var birçoğu kötü niyetli bazıları ise sizden habersiz reklam mesajları ve reklam fotoğrafları paylaşan instagram virüsüdür.

Instagramda takip etmeyenleri bulma ve silme için unfollowgram.com adresine girerek giriş yapın. Bu siteyi ben 6 aydan beri kullanıyorum hiçbir reklam ya da virüs sorunu yaşamadım hesaplarımın hiçbiri kapatılmadı. Siteye giriş yaptıktan sonra unfollowgram instagram sitesi ile instagram takip etmeyenleri temizleyebileceksiniz.

Takip etmeyenleri unfollow etme, sizi takip ederken takip bırakanları görme, takipten çıkaranları görme gibi özellikler var.

Sing with Instagram butonuna tıkladıktan sonra giriş yapın.

Who unfollowed me sizi takip ettikten sonra takipten çıkartanlar, hesabını donduranlar ve hesabını kapatanların olduğu listedir. Sağ üstteki check yazısına tıklayarak her gün kontrol edebilirsiniz. Unfollow butonu ile takip etmeyenleri silebilirsiniz.

Who doesn’t follow me back sizi hiç takip etmemiş kişilerdir. Listenin en altından başlayarak temizleyin en eski eklediğiniz kişiler en altta yer alıyor. Saatte 20 kişiye kadar unfollow yapabilirsiniz. Sınırsız unfollow instagramda mümkün değil.

Who i dont follow back sizin takip etmediğiniz kişileri göstermektedir

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle